Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett jellemző az emberek...

Miért lett jellemző az emberekre az, hogy a hétvége nagyrészét (napi 8-10 órát legalább) nem szabadtéren töltenek, hanem bent vannak a lakásban?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 18:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek itthon lenni, mert nyugalom van. Persze ha rákezd ordibálni a cigány, vagy piálni a másik barom állat, akkor nem. És sajna egyre kevesebb már itthon is a nyugalom.
2019. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Na és ezen a hétvégén volt kirándulás, Fatal?"


Nem volt, de még nincs vége a hétvégének.


Amúgy az tényleg nem mindegy, ki milyen környezetben lakik. Egy nagy családi házban ahol csend és nyugalom van én is ellennék sokáig. Az albérletben, panelben a debil lakótársammal, a zajos szomszédokkal és az örökös ordibálással odakint nem szívesen vagyok itthon hosszabb ideig.

2019. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Pénzem nincs, barátnőim külföldön, mi a fenét csináljak odakint. Néha lemegyek olvasni a ház elé a füves területre de az is unalmas lesz egész nap.
2019. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Délelött alszok, nappal bent vagyok, éjszaka pedig élek. Amikor te alszol, akkor élek.
2019. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Magam nevében nyilatkozok:azt hittem lúzer vagyok, depressziós voltam, önbizalom nulla,féltem ki mit gondol rólam? Pedig mindenki csak magóval foglalkozik leginkább ez 99.8%

Motiváció a béka feneke alatt volt, le lustultam,nem szerettem magamat.

Egyébként amikor nagyon meleg van 11-15- ig max árnyékában vagyok, mivel ózon réteg nincs így sokkal károsabb a nap sugarak mint pár évvel ezelőtt.

21F

2019. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

7# Kb én is így voltam a stranddal de a szüleim el hívtak én el mentem,ők pihiztek max ha 2x találkozunk az evésnél, magamban sokat nevettem másokon,gyerekeken és sok hülységen,gyakoroltam az úszást, elég sokat úsztam jót is tett, mikor már el fáradtam lebektem a vízen, közben néztem a jó csajokat, sokat szemeztem lányok/nőkkel nagyon jó volt, így az utolsó nap volt is egy jó csaj akitől kaptam a vissza jelzéseket :-D

Először csak néztem, tetszett, aztán találkozott a tekintetünk el is kapta először gyorsan, majd egyszerűen nem bírtam magammal akár merre néztem mindig oda-oda néztem, kerestem a csajszi tekintetét és sokszor találkoztam is vele :-D aztán már hosszasan nézük egymás, mondjuk azért egy kicsi zavaró tényező volt ott a családja, de közben rám is koncentrált, kicsit mosolyogtam vagy is én mindig próbálok mosolyogni :-D ő nézett és rám mosolygott, majd el kezdett esni ki mentek akkor is rám nézett én és rám mosolygott, de miután el állt vissza jött a tesójával és annak a barátjával,ugyan úgy szemeztünk adta ugye a jeleket, haj igazítás, velem szembe volt már, száj meg nyalása stb..

Annyira jól éreztem magamat hogy azt el nem tudom képzelni, 1000%-ra fel tudtam tölteni magamat és legközelebb több időre fogok menni, sajnos aztán az én hülye fejemmel kb 2-3 óráig jeleket adott és én mivel ugye utolsó nap inkább azt mondtam nem szeretném ha a távolsági kapcsolat legyen belőle mivel tuti hogy nem a közelemben lakik így fogtam magamat és ki mentem, mondjuk azért eléggé bánom, mert komolyan mondom egy jó csajszi volt,még most is,de hát legalább mostmár tudom hogy nem vagyok ronda :-D és hogy milyen jó hogy el fogadtam magamat, pozitív vagyok és sokat vagy is mindig mosolygok, na meg persze végre vannak terveim is.

2019. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Az én esetem: hidd el, mennék, de nincs lehetőségem. Eldugott, világ háta mögötti kisvárosban élek az Alföldön, és

Ad1: nincsenek olyan barátaim, akikkel kirándulni, túrázni, kerékpározni lehetne menni, pedig a helyszín ugye adott lenne hozzá. De ők inkább a sarki kocsmáig gyalogolnak csak el, és ott beszélgetnek.

Ad2: barátnőm sincs.

Ad3: sokszor bemegyek a közeli megyeszékhelyre, de egyedül ott is hamar megunom a mászkálást.

Ad4: semmi programlehetőség nincs, ahol esetleg ismerkedni tudnék.

Ad5: a csillagászat és a testedzés a kedvenc hobbijaim. A csillagászatot simán csinálom egyedül, a testedzéshez meg ugyan vannak kondis ismerőseim, de velük kimerül a teremben töltött időben a találkozás.

2019. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

16#


Tudod ki hisz el egy ekkora bullshitet.

2 órán át jeleket ad bármilyen csaj egy totál random csávónak a strandon, aki már 30 perc után sem fogta? Hagggggggggyyyyuk mááááár.


Meg nyilván úgy fog flörtölni hogy család ott ül a hátában.

2019. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj már, te voltál ott vagy én?

Gondolom hogy te nem, azért én csak jobban tudom,nem kell el hinni semmit,jó magyar mentalitás,tapasztald meg,mindenki itt csak panaszkodik, nem tesz semmit azért hogy jobb legyen, például a gazdag emberek is azért azok mert csináltak valamit, képzik magukat, legtöbben meg lusták, akaraterő nulla, várja a csodát, gondolkodni nem szokása, csak dolgozik sokat mert attól biztosan több pénze lesz de azt el felejti hogy ha képezné magát akkor nem 3 műszakba kéne járnia, de én ezt most itt le is zárom...

2019. júl. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!