Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti strand vagy termalfurdo...

Ti strand vagy termalfurdo utan hogy szoktatok furodni?

Figyelt kérdés
Egy csomoan meztelenul furodnek le, de az nem illetlen? Szerintem sokkal esztetikusabb furdoruhaban
2019. júl. 22. 17:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Es amugy nyilvanos zuhanyzokra gondoltam
2019. júl. 22. 17:11
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Igen, mert azért zuhanyzunk le ilyenkor, mert az esztétikus. Gondolom te nem festett szőke vagy.
2019. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek, hát az öltözőben is le kell vetkőznöd, ha át akarsz öltözni, tehát akkor is vagy meztelenül. Akkor miért lenne illetlenebb a zuhanyzóban meztelenül tusolni?
2019. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor holnaptól edzések után is tusoljak le ruhában, mert az úgy esztétikusabb?
2019. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem azért ez más mint edzés után, azért ott annyira izzadt az ember hogy nincs nagyon választás. Meg sokszor nyilván nem vadidegenek vannak hanem olyanok akikkel sokat edz együtt az ember és ez teljesen megszokott. Egy strand után szerintem abból se lenne semmi bajod ha nem zuhanyoznál csak otthon. Én max fürdőruhában zuhanyoznék le utána ott.
2019. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!