Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idegesítő, ha valaki túl...

Idegesítő, ha valaki túl sokszor, mondjuk minden hónapban cseréli a profilképét?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, melyik kategóriába írjam, emellett döntöttem végül.

2019. júl. 23. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem, mert nem nézegetem mások profilképeit.
2019. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem idegesít, csak feleslegesnek tartom. Aki ismer és rám keres mondjuk Facebookon az felismer egy 5 éves képről is. Az ilyenről azt gondolom hogy jó sok ideje van felesleges dolgokra.
2019. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Nekem kb ugyanaz mint amikor kepet töltenek fel siman.

Megjelenik ikolom vagy nem es görgetem tovabb.


Legjobban a anim.cica vagy stb profilkepek tetszenek nekem amugy pl amikor egyik haverom ir messengeren egy széles szajjal vigyorgo nagy pupillas cica bukkan fel, de nem hat meg hogy az emberek 99%-a uncsi fenykepeket tesz csak fel magärol.

A baratom meg hol oroszlan hol farkas mint vmi erös àllat, aki szereti a csaladjat :)en meg feltettem a nöstenyoroszlant :)


Volt hogy en rozsat tettem fel es ö is rozsara valtoztatta ezzel is valahol kifejezve hogy összetartozunk :)


Van aki meg olyan szürkesfeher hatterrel tett fel vmi jelet es az üzenetekben igy csak a jel latszik mert az üzenetsav is szürkesfeher hatterü. Jopofa :)


A fönökasszonyom egy fekete macska smaragdzöld szeme ahogy figyel!:)nekem ugy tetszik hogy ilyen laza fönim van :)


Nekem ez szimpatikusabb mint barmilyen masnak eröltetett retusalt pozolos képe mikor szembejön.

2019. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Kit érdekel? Nem az én dolgom. Sok ismerősöm van, aki heti szinten cserél és tölt fel képeket. Zavart egy ideig, de csak azért mert ez bennem nincs meg, azaz hiányzik és ezért zavart de mikor elfogadtam és elengedtem ezt a dolgot már nem volt idegesítő mert megbékéltem vele. Szóval az én nézőpontomból nem zavar de amúgy is miért érdekel mások véleménye? :)
2019. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nem értem, de nem idegesít. Van egy ismerősöm, minden hónapban új szelfi profilképet tesz fel, DE UGYANOLYAT, a póz, a mosoly, a tekintet, a frizura, minden ugyanolyan, csak a póló cserélődik néha, már évek óta. Nem tudom, mit akar vele.
2019. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Volt oszttarsam meg egyszer majmot tett fel honapokig sztem en voltam az egyetlen aki szolt neki higy durva érzés messingeren nekem hogy egy "majommal"levelezek :D le is cserelte :D
2019. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Miert a lepont?

Van nyomozo ismerösöm aki rendörsegen dolgozik erre ö is feltett oroszlant :D

Sokak el tudnak vonatkoztatni.

DJ ismerösöm akinek x ezer az ismeröse sem egy idiota igazolvanykeppel virit

Nem mindenki maradi es klasszikus tipus

2019. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem idegeskedem az ilyeneken. Egyszerűen csak leállítom a követést arról, aki nem érdekel.
2019. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!