Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti koleszban hogyan oldjátok...

Ti koleszban hogyan oldjátok meg a naplóírást?

Figyelt kérdés
Nem féltek, hogy valamelyik szobatársatok, esetleg mások belenéznek? Hol tudtok nyugodtan félrevonulni írni? Esetleg történt már olyan, hogy megtudtátok az illetőről, vagy valószínűnek tartottátok, hogy beleolvasott? És ti már olvastatok bele mások dolgaiba?

2019. júl. 23. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem félek, igaz Angliában vagyok egyetemista, ahol meg se értenék a magyar naplómat, de ha értenék se félteném. Nagyon jófej szobatársam van, engedély nélkül nem nyúlunk a másik cuccához.

Amúgy a zoknis fiókomban tartom.

2019. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Én számítógépen írtam... hát igen, az más 😕
2019. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kitaláltam hozzá egy jelkódot.

Minden betűt kicseréltem egy másik jelre, 1 hónap amíg minden probléma nélkül írsz vele kb.

Olvasni nehezebb, de az is menni fog.

Mondjuk én már egy idő után japánul írtam, miután megtalanultam eléggé.

Addig olyan 1 évig használtam a jelkódot.

2019. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

És amúgy mit csináltok a naplótokkal? Szóval megírjátok, és?

Kicsit mindig úgy éreztem, hogy aki naplót ír, az ilyen segélykiáltás és titkon reméli, hogy csak elolvassa valaki.


Bocs az offért, de kíváncsi vagyok.

2019. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!


#4, en nem remelem, h elolvassa barki is... Magamnak irom, sokkal konnyebb osszeszednem a gondolataimat igy, es nyomon kovetnem, hogy fejlodik a hozzaallasom, velemenyem dolgokrol. Kevesbe veszek el a kulvilagban es a felszines, hetkoznapi teendokben.

2019. júl. 23. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!