Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Főiskolai koleszban, ahol...

Főiskolai koleszban, ahol közös a fürdő célszerű az intim részeket is szőrteleníteni egy lánynak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
ha akarod igen, ha nem akarod nem. a kutya se fog vele foglalkozni. ha szégyenlős vagy egyedül mész fürdeni és magadra zárod az ajtót. ennyi.
2014. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Közös fürdő ajtaját aligha zárhatom magamra, de köszönöm a választ!
2014. aug. 17. 17:20
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Miért ne zárhatnád? Talán azt hiszed nyitott ajtónál kell zuhanyoznod? Én is fősulis koleszos vagyok, van rajta egy retesz, elhúzom és máris egyedül zuhanyozok. Nem valami börtön az...
2014. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A többiek biztosan örülnének, ha 1 ember miatt nem jutnának be a fürdőbe.
2014. aug. 17. 17:25
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Akkor ne zárd magadra...szerinted mások mit csinálnak egy koedukált koleszben? Mindenki türelmesen kivárja a sorát az ajtó előtt. Nem kell túldramatizálni a dolgot. Nem az hogy nem jutnak be, csak várnak. gondolom nem fél óráig zuhanyzol.
2014. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Felénk 3-4 zuhanyzó volt ajzó és függöny nélkül a kolikban. Bár a kérdést igazából nem értem, hogy jön a közös fürdő a muff borotválásához?.
2014. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk úgy van, hogy egy helyiségben van 5 zuhanyzó,amiknek nincs ugye függönye, de a helyiség maga zárható. Most leszek 4. éve kollégista, mindig is így volt, magadra zárhatod, senki nem fog bunkóskodni miatta, más is így csinálja.
2014. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Hát, nem tudom milyen koli az, de felénk tuti lincselés törne ki egy ilyen esetnél. Még albérletben is kevésnek érzem néha az 1 zuhanyzót, pedig csak 3-an vagyunk, egy koliban meg szintenként van vagy 40 ember, akik lehet nem értékelik hogy 1 ember foglal el 4 zuhanyzót, mikor épp mindenki fürdeni menne.


Na meg fordítva nézve is elég paraszt dolog csak azért zárni mert "szégyellősek" vagyunk.

2014. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Látszik nem vagy kollégista. Koedukált kollégiumban szerintem normális igény hogy zárhasd az ajtót. Gondolom senki nem örülne neki, ha egy másik nemű egyén sétálna be mellé a zuhanyzóba. Meg egyébként is, azt a max 5 percet mindenki ki tudja várni. Nem kollégiumban kell órákat állni a zuhany alatt.
2014. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
45%

menj el uszodaba szôrteleniteni ..ott zarhato a zuhanykabin


vagy : kozmetikus! kuponos oldalakon keresztul nagyon olcso egy intim szortelenites

2014. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!