Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék önmagam?

Hogyan lehetnék önmagam?

Figyelt kérdés

A tanulás miatt eddig sose jutott időm arra, hogy önmagam legyek, mondhatni takarékon működtem. Megcsináltam a kötelező dolgokat, a nap többi részében pedig aludtam vagy fejfájással szenvedtem.

Szeretem a művészfilmeket, de sohasem jutok el moziba.

Szeretek klasszikusokat olvasni, de valami mindig eltereli a figyelmemet.

Szeretek a városba járni, de ritkán van alkalmam.

És ezek miatt teljesen letargiába estem, akármerre megyek csak falakba ütközök. Egyébként egy magányos típus vagyok, de magamra erőltetem a társaságot és emiatt nagyon lefáradok.

Mit tanácsoltok, hogyan tudnék segíteni magamon?



2019. jún. 29. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg én suliba jártam, semmit nem tudtam magammal foglalkozni, mert én is egész nap fáradt voltam, vagy szar sulis teendőkkel kellett törődnöm.

Most már mindenre totál van időm, nem stresszelek semmin, és úgy osztom be az időm ahogy akarom. Talán neked is jót tesz majd, ha végzel a suliva, ebben biztos vagyok.


Amíg suliba jársz, és így akarod megoldani, akkor az első javaslatom hogy meditálj, és megtaláld a nyugalmat a sulis időszakban is. Ki tudd üríteni a fejed ha hazaérsz, és tudj figyelni arra ami neked fontos: így nem tereli majd semmi el a figyelmed arról, amit akarsz.

2019. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd magadra a társaságot, ha nem esik jól. A tanulásnak meg nem szabadna az egész életedet elvenni, nem vállaltál esetleg túl sokat?
2019. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem értelek.

Vágysz pár dologra, amik gyakorlatilag apróságok mások kívánságaihoz képest. Ezek csak pénzbe és időbe kerülnek. Párezer forint és néhány óra. Főleg most, hogy már a tanulás sem akadályoz. Mi a gond?

2019. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hiába kezdenék el most olvasni vagy moziba járni, ha ezt csak két hónapig tudnám csinálni. Szeretném ezeket folytatni az iskola mellett is.
2019. jún. 30. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!