Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan, mintha nem lennék...

Olyan, mintha nem lennék önmagam, mintha nappal is álmodnék, szerencsétlen vagyok. Mitől lehet? Stressztől is? 22n

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban egy csomó szerencsétlenség ér, egyik a másik után, bármit csinálok valami rosszul sül el, pórul járok.

Közben vizsgaidőszakban vagyok és dolgozom is, hétvégén pedig egy utazás volt, amit nem tudtam kihagyni. Sodródom egyik napból a másikba, közben próbálom tenni a kötelező teendőim, de összekavarodok és semmi nem lesz meg normálisan.


Olyan érzésem van, mintha nem lennék jelen a fejemben, látok és hallok, de lelkileg mintha nem lennék itt. Leginkább olyan érzés ,mint mikor álmodunk, ennél jobban nem tudom leirni. Kavarognak a gondolatok, vizsgák, munkahely egyszerre a fejemben és egyiket sem tudom kitörölni egy kis ideig, hogy csak a másikkal foglalkozzak.


Létezik természetfeletti erő? Mert én nem hiszek az ilyesmikben, de konkrétan olyan, mintha valaki elátkozott volna és szerencsétlen lettem. Mintha az 'aurám' nem lenne a normális és minden rosszat bevonzok.


Remélem azért valaki érti mire gondolok, esetleg voltatok már igy ? Mit tehetnék, nagyon rossz ?


2019. jún. 3. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Kimerültség, stressz
2019. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem volt, sokszor.

Ne akarj foglalkozni egyikkel sem. Ne akarj mindent megoldani, mindent elvégezni. Ha azt hiszed rosszul jártál valami miatt, engedd el, hagyd hogy legyen úgy, amilyen.

2019. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerintetek van olyan, hogy egy rosszakaróm rosszat akar nekem és emiatt meg is történik?

2019. jún. 3. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Mókuskerék ennek a neve. A hibák, figyelmetlenség, baleset gyakori. Nem is lehet szétszóródottan kapkodva,bármit rendesen megcsinálni. pl. a városban közlekedel gyalog te fejedben nem vagy ott, mert hagyod elméd játékait felülkerekedni magadon és egyetemről fantáziálsz, lelépsz a zebrára, és már meg is van a baj, ha az őrangyalod nem koppint homlokon.
2019. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szerintetek van olyan, hogy egy rosszakaróm rosszat akar nekem és emiatt meg is történik?"

Ezek a nézetek úgy látom eléggé elterjedtek itt gyakorin.

Akárki akar veled akármit, ha gondolkodsz, tudatos vagy, és imádkozol (nem vallásos, hamis istenhez), és hálás vagy az univerzumnak, bízol abban, hogy vigyáznak rád, nem érhet semmilyen átok, semmilyen negatív külsősöktől.

2019. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te sajnos rettenetesen ki vagy merülve... Szegény 😞

Ilyen jelenség nálam is jelentkezett majdnem fél évig, mikor lelkileg nagyon stresszes voltam és kimerült. Derealizációnak (/deperszonizációnak) hívják.

2019. jún. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!