Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan találjam meg önmagam?

Hogyan találjam meg önmagam?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 06:21
 1/7 A kérdező kommentje:

26éves vagyok, fél éve szálltam ki egy hosszú kapcsolatból. Azóta néha jól érzem magam, néha meg magányosan, üresnek.

Van egy kutyám aki “támogat” vele töltöm a legtöbb időmet, mert nagyon barátnőim sincsenek.

Régen sem tudtam, hogy mit szeretnék kezdeni az életben, így gimibe iratkoztam, hogy húzzak egy kicsit az időt. Utána elvégeztem két szakmát de azokat sem azért mert azt szerettem volna, hanem mert az akkori barátnőim is oda iratkoztak, jobb ötletem nem volt. Egyik szakmában sem dolgoztam egy percet sem. :/

És félek 26 évesen lekéstem a tanulásról, mert mondjuk fogalmam nincs most sem hogy mit tanulnék szívesen.

Úgy érzem elbsztam az életem...

2019. máj. 25. 06:29
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Na megint egy 26 éves.
2019. máj. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Ha nem tudod, miben szeretnél karriert, akkor ne stresszelj rajta. Ha jól érzed magad a jelenlegi munkahelyeden, kezdj el elmélyedni benne, ha el akarsz jutni szakmailag valahova.
2019. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne kövesd a sokaságot azért, mert nem mersz más lenni, magadnak kell eldöntened, hogy mit tegyél; ha kell, hagyd el a sokaságot, ne érd be pusztán a követésével.
2019. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Önismerettel
2019. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki magad minél több dologban, feladatban, és kiderül, hogy melyikben vagy jó.
2019. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


En még egyetemre járok de azt is azert kezdtem el mert nem volt jobb ötletem.


Fogalmam nincs mi érdekelne.


Ha talalsz valamit várom en is szivesen :D esetleg írj privatot, mert tokeletesen aterzem, bar még csak 22 vagyok.


De nemtudom.


Esetleg... SSC -ről hallottál már? :)

2019. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!