Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Mennyire taszítóak...

Férfiak! Mennyire taszítóak az ilyen nők nektek?

Figyelt kérdés

Külön-külön, melyik mennyire.


- nagyon szálkás, kockás hasa van

- nőiesen izmos, azaz nem szálkás, de formás

- van egy kis pocakja, nem feltűnő, de puha és ha leül, hurkás kicsit, de nem kövér, összességében sem.

- 180+ magas

- Nincs nagy feneke, genetikailag sem kerek.

- Nagyon kicsi melle van

- Nőies, telt, viszont kevés izom van rajta, inkább genetikailag jó helyre hízik.


2019. júl. 23. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegyik bejön.
2019. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első pont egy picit taszító nekem, valamint a 180 cm sem túl nyerő részemről, mert én meg csak 168 cm vagyok. De ezen a két ponton kívül egyik sem jelentene részmről gondot.
2019. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van. Hányas a lába?
2019. júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

izmos csaj számomra nem nőies, sőt!

a pocak kifejezetten izgat, sokkal jobban, mint a lapos has

173 centimmel a 180 sok lenne, DE ha minden más passzol szerintem ez nem lenne gond

nagy fenék jobban tetszik, de nem feltétel

tenyérnyi mell a kedvencem

ez a végső számomra inkább pozitív

2019. júl. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

- nagyon szálkás, kockás hasa van

Ritkán tud vonzó lenni, túlzás.


- nőiesen izmos, azaz nem szálkás, de formás

Tökéletes


- van egy kis pocakja, nem feltűnő, de puha és ha leül, hurkás kicsit, de nem kövér, összességében sem.

Megfelel, nem taszító


- 180+ magas

Én is...


- Nincs nagy feneke, genetikailag sem kerek.

Mivel a formát és feszességet az izmok adják, ezért ez egyéni felelősség. Ha valaki nem akar tetszeni nekem, vagy megelégszik a löttyedt zsírseggével, hát legyen... nekem nem vonzó, de látod, így is van rá kereslet bőven.


- Nagyon kicsi melle van

Egyáltalán nem zavar, mert popsipárti vagyok. Ami viszont zavar, ha túl nagy (sokat nyafog a hátfájás és kötelező egészségügyi tornák miatt), vagy lógós. Inkább műttesse meg magát az ilyen!


- Nőies, telt, viszont kevés izom van rajta, inkább genetikailag jó helyre hízik.

Felőlem oda hízik, meg annyit, amennyit akar, csak ne nagyon akarjon szóbaállni velem, mert visszataszító az ilyen igénytelenség.

2019. júl. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Értelmetlen a kérdés, mert nem "testrész" alapján választok magamnak párt, hanem az összképet nézem, külsőt, belsőt együtt.
2019. júl. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

- nagyon szálkás, kockás hasa van

- nőiesen izmos, azaz nem szálkás, de formás

Az izmos és a nőies nálam kizárják egymást. Nem tetszik.


- van egy kis pocakja, nem feltűnő, de puha és ha leül, hurkás kicsit, de nem kövér, összességében sem.

A nem anorexiás nőknél ez természetes dolog, rendben van.


- 180+ magas

Ha nem zavarja, hogy én 175, akkor ok.


- Nincs nagy feneke, genetikailag sem kerek.

- Nagyon kicsi melle van

A lapos fenék, kis mell alapból nem tetszik, de voltam már szerelmes ilyen adottságú nőbe. Őt a személyisége tette vonzóvá.


- Nőies, telt, viszont kevés izom van rajta, inkább genetikailag jó helyre hízik.

Hol lehet vele ismerkedni? :-)



35/F

2019. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!