Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az előnytelen külsejű férfiak...

Az előnytelen külsejű férfiak miért veszik sértésnek ha egy csinos es fitt no magahoz hasonlo part keres?

Figyelt kérdés
Elonytelen alatt most az elhizott,kopaszodo,onmagara nem ado ferfira gondolok. Ha a lany sokat tesz azert hogy o jol nezzen ki,teszem azt,dietazik,sportol,ad magara,akkor miert ne tehetne meg hogy hasonlo kaliberu ferfit valasszon? Miert hőbörögnek ezen a fent emlitett ferfiak,mikor nekik bezzeg nem lenne eleg a hozzajuk hasonlo “allapotban” levo nok?
2019. júl. 15. 15:55
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Egesz nap sorozik,nem sportol,nem szedi rendbe a kulsejet,hogy kinezzen valahogy,de neki “jar” a 10pontos aerobic lany. Hogy gondoljak ezt egyesek?
2019. júl. 15. 15:57
 2/19 A kérdező kommentje:
Ferfi kollegaim hozzaallasa ihlette eme kerdest
2019. júl. 15. 15:58
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
A nő azé, aki megtudja fizetni.
2019. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Mert a férfiak ilyenek. Valami könyvben olvastam, hogy " 40 évesen, szűzen és kopaszon azt énekelik, hogy férfiasan tökéletesek.." xD a nők folyamat a külsejükkel foglalkoznak, a férfiak pedig mosolyogva megdörzsölik a sörhasukat és teljesen elégedettek. Tisztelet a kivételnek persze.
2019. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Ez oda-vissza működik.


Elfolyósodó nő is sármos/sikeres pasit akar, amíg meg az nem jön, kétségbeesetten kapaszkodik a koktéljába és posztolja a "három grácia" képeket a közösségi médiába, mellette két hasonlóan "nőisen telt"/"töltöttgalamb" barinővel...


Egyébként meg a lustasággal kevert irigység szól belőlük. Könnyebb leszólni valakit, mint felkelni a székből és tenni magunkért. De azért ők is vágynának rá, csak tenni ne kéne érte! - mi marad? Szóljuk le, mi így is jól nézünk ki, akkor semmit nem kell csinálni! Hol a sör?


Na meg, ha az egyébként viszonylag jó karban lévő nőket leszólják (mert félnek a visszautasítástól, a felsüléstől), akkor mi maradna nekik magyarázatnak? Azt nem mondhatják, hogy "baxátok meg, már fel sem áll a koleszterinszintemtől"! Inkább leszlóják, mintha nem volna elég jó... sokkal kényelmesebb.

2019. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egy kicsit ez az egyenes látás szúrt szemet.

kopaszodás= igénytelenség?

Elhízott= igánytelenség?


Biztos vagy abban, hogy minden ember csak csinos, szép és vékony akar lenni? Èn diákként sport iskolába jártam, habár mindig élvonalbeli sportoló voltam, de már akkor is utáltam sportolni, pedig tehetséges voltam. Most közel 40 évesen csak szabadidö sportot csinálunk(bringa, túrázás, falmászás). van egy kis pocakunk, (kb mindegyikänknek 5 kg felesleg) de ez minket nem érdekel. Söt a férjem nem is a legjobb kéü ember a világon, mindenképpen van nála sokkal szebb ember is. Mikor megismerkedtünk nagyon jó csaj voltam(most is csak 5 kg-al több), de ennél sokkal de sokkal több minden számított nekem. Pl, hogy iszonyat jó fej, vicces ember, akinek a társaságában én is, de az összes barátunk vagy ismerösünk nagyon jól érzi magát.

Enegem az nem izgatna, ha mindenki azt mondaná, hogy de jó képü a férjed. De arra iszonyat büszke vagyok, hogy azt mondják, hogy "de jó fej a férjed"," milyen szuper férjed van", "milyen szerencsés vagy a férjeddel", "de rendes a férjed"...


A legjobb barátnömnek mindig is a kinézet volt a fontos. Most közel 40-hez sokszor elmondja, hogy neki soha nem tetszett a férjem, de igazából sokszor nagyon féltékeny a mi boldogságunkra, és a férjem igazából tényleg egy álom férfi...

Akkor szerinted nekem vagy a legjobb barátnömnek jobb?

Neki egy nagyon jóképü, iszonyat buta barátja van(aki az évekkel még rosszabb), bunkó is idegen környezetben, barátnömre nem igazán figyel...De jólnéz ki...

2019. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Egy csinos és fitt nő miért foglalkozik azzal, hogy az előnytelen külsejű férfiak miért gondolkodnak úgy, ahogy? Csak nem beleszeretett az egyikbe, ezért próbálja megérteni őket? :)
2019. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem csak a palik sok nő is.

De a dagadt nők sokkal gusztustalanabban viselkednek ezt tapasztaltam.

Beszòlnak,műnőzik,rib_ncozzàk,meg hülyènek tartjàk a fitt szexi nőket meg izomagyuznak minket.


No komment,magukba kellene szàllni kèt zabàlàs között csak magànak köszönheti,hogy dagadt senki màsnak csakis sajàt magànak.

Legyen fèrfi vagy nő,dièta plusz sport ennyi.

Dièta alatt is nulla kenyér,nulla édesség.



Azèrt veszik sértésnek mert olyanra vágynak de tenni érte lustàk,ez szánalmas nagyon.

2019. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem tudom miből gondolod, hogy sértésnek veszik. A kopaszodás viszont mitől igénytelenség? Én pl. 20 éves korom óta (régen volt) erősen kopaszodom ezért állandóan le van vágva nullásra, nem növesztem meg fésülgetem mindenfele.
2019. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

azért van különbség egy jó kiállású kopasz férfi megy egy hájas, kopaszodó, esetleg még a maradék hajából copfot is kötő férfi között. :P

az extrém hájasság igénytelenség, mert igenis lehet tenni a normális testsúlyért, még egy hormonzavaros illető számára is. Arról ne is beszéljünk, hogy a hormonzavar se a semmitől alakul ki.

Én kb vékony nő vagyok, de ezért nap mint nap teszek. Rengeteg édességről lemondok, nem eszem magam dugig, nem eszem meg azt a kenyeret/péksütit. Igenis sétálok, sportolok, felmegyek a lépcsőn.

És még így sem tökéletes az alakom távolról sem.

Szinte csak átlagos.

De ezt is csak mindennapos energiabefektetéssel érem el, mert van rá igényem, hogy valahogy kinézzek. És azt nem adják ingyen.

Szóval igen, szerintem valahol gyenge, önmegtartóztatásra képtelen ember, aki tényleg extrémen elfolyik.

2019. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!