Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Ha van egy kolléganőt...

Férfiak! Ha van egy kolléganőtök, aki nem annyira szimpatikus és gyakran kell vele dolgozni, ti megtisztelitek, hogy kedvesen viselkedtek vele? Vagy kimutatjátok, h nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Egyébként nem bunkó, csak nem egyezik a stílusotok.

2019. júl. 13. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bunkó, akkor semmiképp. Arról nem tehet, hogy "nem egyezik a stílusunk". Úgy se barátkozni járunk a munkahelyre, hanem dolgozni, és ettől még dolgozni lehet vele.
2019. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért kéne azért buz!zni vele mert nem szimpi de amúgy normális?
2019. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy megtisztelem. Minden önmagunkkal kezdődik és magunkban kell elrendezni akár tetszik akár nem. (egó)

Mivel az se neki, se nekem nem jó ha neheztelek rá.

2019. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Úgy se barátkozni járunk a munkahelyre, hanem dolgozni" -ezt a tényt néha elfelejtik az emberek, jó hogy emlékeztetőül leírtad 1-es.
2019. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem értem miért kell nőkre szűkíteni a kérdést. Igyekszem mindenkivel normális lenni, mert másképp nem lehet együtt dolgozni.
2019. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne várjon tiszteletet az, aki szimpátia/antipátia alapján adja meg másnak!

A munkahely nem a randi színhelye.

2019. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nem úgy értem, hogy bunkóznátok-e vele, hanem hogy pl. nem nevetnétek annyira a viccein, vagy ha csak lehet messze elkerülnétek, vagy csak akkor beszéltek vele ha kell, csak arról amiről kell stb..? Vagy bármi apró jelekből észrevenné rajtatok, hogy nem bírjátok?
2019. júl. 13. 11:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Afféle "3 lépés távolság" és kikezdhetetlen udvariasság az, amit ilyen helyzetben alkalmaznék. Volt ilyen, de sajnos ő bunkó is volt és sokaknál kiverte a biztit.

Azzal viszont nem tudott mit kezdeni, hogy én érzelemmentesen afféle "szürke kő" módon viselkedtem vele. Azaz köszöntem, illedelmesen. Ha kérni voltam kényszerült valamit tőle, akkor azt is udvariasan tettem vele. Csak nem bratyiztam. Az, hogy valaki nekem nem szimpatikus, az az én bajom, az bennem van, egy ártalmatlan embert nem terhelnék vele, hogy "kimutatom".

2019. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak arrôl beszèlni, amiről kell.
2019. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"nem nevetnétek annyira a viccein"

Ha a vicce jó, jól mondja el, nem szimpátia kérdése, hogy nevetek-e rajta.

.

Magánügyembe senkit nem avatok be munkahelyi kollegák közül.

Ha az említett kolléga megérzi az antipátiát, a másképp kezelését, nagy valószínűséggel úgy érzi, kiközösítve lett, okát nem ismerve hajlik majd a "bunkóságra". ("A ha te így, én is!" alapon.)

2019. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!