Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon idegesít, hogy...

Ha nagyon idegesít, hogy megbámulnak a fiúk, akkor mit csinálhatnék, hogy ezt elkerüljem / ne tegyék? (18 L)

Figyelt kérdés

Rocker vagyok, és ez félreérthetetlenül ordít az öltözködésemről is, így meg szoktak bámulni alapvetően az emberek kortól és nemtől függetlenül. Ezzel nincs bajom, ha rosszindulatból is méricskélnek, lepereg rólam.


Viszont, ahogy a hellyel-közzel korombeli fiúk bámulnak, az zavar. Az... másmilyen. Túl tolakodó az egész. Ha csak maradnak a bámulásnál, és nem támadnak le valami fura szöveggel, - az utóbbi időben ez is sokszor volt - akkor is frusztráló, mintha fenyegetnék a személyes teremet.


Az automatikus kérdés megelőzéseként:

Nem öltözök kihívóan, nincsenek kivágott, átlátszó vagy túl rövid ruháim, mindig mindenem rendesen el van takarva.



2019. júl. 25. 00:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos nem tehetsz semmit, nőnek születtél :(

Hidd el engem is sokszor megnéznek és bárcsak ennyi lenne.


Valamikor odajönnek, fütyülnek, odaszólnak, és majdnem az összes férfi ismerősöm szerelmet vallott már.


Én nem tudom miért, pedig nem vagyok bombanő, nincsenek kivágott ruháim se, átlagosnak mondanám magam. :/

Ki érti?:D


23/N

2019. júl. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem szólítanák le és nem is bámulnálak mert elegem van a lányokból.Különben is ők sem bámulnak engem és nem is szólítanák le.Akkor nekem miért is kéne leszólítanom?
2019. júl. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem ennyiből áll. :/


A héten pont volt egy nap, amikor kétszer is túlmentek a határon, amikor a buszpályaudvaron vártam.


Az első megkérdezte, hogy én is a fesztiválra jöttem-e, mondtam, hogy nem, utána felajánlotta, hogy akkor elvisz rá, megint csak "kösz, de nem". Harmadik lépésben megkérdezte, hogy van-e kedvem beszélgetni, ment a nemleges válasz, és ekkor azt hittem, hogy már lekopik, de nem. Még bevágta, hogy akkor ha beszélni nem is akarok, nem innék-e meg valamit. Nem, nem és nem. >.<


Őt éppen csak levakartam, erre jött a következő. Késtek a járatok, megkérdezte, én mennyire várok régóta, normálisan kérdezte, így válaszoltam. Megjegyezte ő is, hogy mennyi ideje vár, tettem egy megjegyzést arra, hogy talán a következő évtizedre befut már az a busz. Utána totál random odaállt azzal, hogy "Ha már mind a kettőnknek várnunk kell, akkor nem vonulunk el kicsit a mosdóba...?" Mi a franc?! NEM! ~.~


Nem tudom, valamiféle "párosodni akarok" cetli van a homlokomon, csak én nem tudok róla? És egyre rosszabb.


Én meg azért se értem, mert amúgy mindig azt mondják nekem az emberek, hogy nagyon félelemkeltő a kisugárzásom. Egy forgalmas plázában spec. félre is állnak habozás nélkül az utamból.

2019. júl. 25. 01:13
 4/12 A kérdező kommentje:
#2-es, Na ez a szimpatikus magatartás. :D Nem kell ráakaszkodni másokra.
2019. júl. 25. 01:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán azt gondolják a rockeres kisugárzásodból, hogy bevállalós vagy és magabiztos, hogy felmered vállalni önmagad.


És köztudott, hogy aki rocker az jó fej!:D

2019. júl. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
2-es vagyok nem is fogok leszólítani senkit az utcán.Egyszerűen elegem van az emberekből.
2019. júl. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen fiúk/férfiak sajnos. Nem is értem. Akárhogy nézel ki, akárhogy öltözködsz, megnéznek. Lehet neked zöld bőröd vagy lehetsz a világon a legrondább nője, a lényeg, hogy lyuk legyen a lábad között. És sajnos azt is észrevettem, hogy nagyon a kor sem zavarja őket. Én alig nézek ki 14-nek és így is beszólnak mindenfélét meg fütyülnek összevissza. Hálistennek azért nem az ilyenek vannak többségben.

16/L szintén rocker amúgy. :D

2019. júl. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#5 - És ez milyen agyament logika alapján jelentheti azt vajon, hogy két mondat után "szabad a pálya"? ~.~


#6 - Megértem. Eléggé aszociális beállítottságú vagyok, ezek az utóbbi "élmények" se segítettek az ellenkezőjén.


#7 - Eddig elkerültek ezek a hatások, - ezek szerint szerencsés is vagyok emiatt - de amióta betöltöttem a tizennyolcat, egymás után érnek ezek a fura, közeledési megrázkódtatások. Pedig szerintem semmivel se vagyok másabb, mint például 17 évesen.

2019. júl. 25. 03:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel olyan a kisugárzásod,testtartásod vagy alapjáraton hogy kedves vagy,nyitott így bepróbálkoznak. Egyébként a 2.-es válaszoló jól írta. Én soha nem szólítottam még le lányt, azt sem aki tetszett mert minek? ha látom a másikon hogy semmi olyan érdeklődést nem mutat irányomba akkor miért pocsékoljam az időt? van nekem is saját dolgom, másnak is megvan az élete, ha idegennel is valamilyen formában interakcióba kerülök, az is csak azért van mert esetleg segítek neki (pl felállok ha le akar ülni, vagy elejtett valamit.) de ezen kívül nem. 22/F
2019. júl. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyennel fogsz még találkozni. :) sajna benne van a pakliban, hogy aki kinéz valahogy, az sokszor jár így.


Idővel megtanulod majd kezelni, aztán egy válasszal simán le tudod szerelni úgy, hogy le is kopjon utána. Nagyon sok ilyen pasi van, minden korosztályból.

2019. júl. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!