Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is megbámulnak az...

Titeket is megbámulnak az emberek, és ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom akárhová megyek tíz emberből minimum nyolc ember megbámul. Úgy néz rám némelyik emberke, mintha embert őltem volna. Ismerőseim is mindig mondják hogy megint bámul valaki. Nem, nem képzelem be, és nem is hallucinálok. Állandóan ez van, folyamatosan az arcomba bámulnak és hiába nézek rá, nem néznek el akkor sem. Nem a ruházatomat nézik, hanem az arcomba bámulnak. Az arcomon sincs semmi fura, kivetni való. A fiatal lányok rám se mernek nézni, az idős f..ziktól a fiatal gyerekekig, a felnőtt korú nők is ugyanezt csinálják. Teljesen átlagos vagyok, nincs rajtam semmi furcsa. Komolyan mondom, hogy lassan agyf***szt kapok,ugyanis rettentően frusztrál és idegesítő. A kérdésem az, hogy az emberek miért bámulnak más embereket? Mi oka van rá? Titeket is megbámulnak, ha igen miért? Kiket szoktak megbámulni / nézni az emberek? Várom a normális válaszokat!


Köszi!


22F



2019. jún. 19. 11:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem Te vonzod be. :)


Majd ha találkozunk én is jól megnézlek. :)

2019. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Mintha én írtam volna. Kb 10 percenként nézegetem, hogy mi van az arcomon, vagy mi fura rajtam. Teljesen-totálisan átlagos kinézetű és stílusú 25 éves nő vagyok, és nagyon idegesít ez.

Nekem néha a rokonaim/haverjaim is csinálják, nem tudják megmagyarázni, hogy miért.

2019. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem mivel ekkora frusztrációban élsz, talán nem is ennyire súlyos a helyzet, csak az elméd spilázza túl a dolgot. A haverjaid meg lehet csak emiatt ugratnak, valójában valszeg marhára nem is bámul téged senki.
2019. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

Engem az autósok bámulnak meg, ha sétálok. Vagy ha a buszra várok. Én is utálom, szó szerint utánam néznek, pedig semmi extra nincs rajtam, max a vakító, fehér bőröm. :D


N/21

2019. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%

#1-es vagyok

Szerintem ezt senki ne vegye sértèsnek, tudom, hogy nem esik jól, de már sokszor az emberek sem tudnak merre nézni. :D

2019. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%

Engem az öregek szoktak megbámulni, én meg szoktam kérdezni hogy mit bámulnak de csak hebegnek habognak.


33F

2019. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Már neharagudj, de hogy képzelném be mikor látom hogy bámulnak ??
2019. jún. 19. 12:10
 8/26 A kérdező kommentje:
Első válaszólónak írtam.
2019. jún. 19. 12:11
 9/26 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudod értelmezni amit írtam, ez kicsit furcsa...

Nagyon idegbetegnek tűnsz. :/

2019. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy elvont magyarázat, de nekem az a benyomásom, hogy azért van ez, mert unatkoznak, nincs gondolatuk, nem álmodoznak, nem gondolkoznak el a tegnap esti filmen, nem tervezik a jövő hétvégi programot.

A járművön nem olvasnak regényt, nem játszanak a telefonjukon, nem interneteznek, nem gondolkoznak el, hanem a másikokat bámulják.


Unatkoznak és unalmukban a másik embert bámulják.


Én folyamatosan elgondolkozva megyek, a forgalomra igyekszem csak odafigyelni. Ismerőst se szúrnék ki.



Egyébként ebgem iszonyúan irritál vadidegennel az indokolatlan szemkontaktus.

Én úgy érzem, illik is kerülni. Japánról olvastam, hogy ott nem szokás mások arcát bámulni.



Lehet, hogy elvont és autista szemszögből írtam ezt le, de így gondolom.

2019. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!