Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek a repüléstől, megbuktam...

Félek a repüléstől, megbuktam emberileg?

Figyelt kérdés

A mai világban egy mindennapos dolog miközben én félek a repüléstől, főleg ha rossz az időjárás. Mások számára ez hihetelen és nevetséges, miközben nekem nagyon nehéz felülni egy gépre.

Tényleg szégyen harminc éves koromra hogy félek repülni főleg viharban? Emberileg megbuktam, úgy érzem.


2019. júl. 26. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem viharban mindenki fél a gépen, legfeljebb ügyesen titkolja.
2019. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hihetetlen, főleg nem nevetséges.

Mit szóljanak mondjuk a tériszonyosok?

Teljesen normális, hogy valaki fél valamitől. a repülés, főleg viharban, pont egy olyan dolog amitől jogosan lehet.

2019. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem az a baj,ha félsz valamitől.Akkor van gond,ha hagyod,hogy a félelem irányítson,pl:fontos lenne,hogy repülőre szállj,de te nem teszed meg,mert félsz tőle.
2019. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom dehogyis. Komoly ez a kérdés? Max az bukott meg emberileg aki szerint nevetséges az ha valaki fél a repüléstől. Nagyon sokan félnek.
2019. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez természetes, nem vagy egyedül, én is félek viharban, de szerintem ezzel vagyunk egy páran, ne foglalkozz negatív emberekkel,nem éri meg.
2019. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Én 21 vagyok és még sosem ültem repülőn, de ha valamiért fel kéne ülnöm, én is fosnék :D Alapból tériszonyos vagyok, olyannyira, hogy pl. egy társasház 2. emeletéről már nem merek kinézni se az ablakon kb. Szóval ha repülőre kéne ülnöm, pláne viharban, szerintem be kéne nyugtatózni, hogy ne kapjak pánikrohamot ott helyben.
2019. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Én egy létrán is rosszul tudok lenni, meg sokan mások is. Semmi szégyen nincs abban, hogy félsz a repüléstől. Ha lenne egy amerikai út és választhatnék egy repülő meg egy csónak között akkor ide azokkal az evezőkkel.
2019. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Semmi gond nincs ezzel, vannak még így néhányan :) viharban nem voltam, de szeles időben vicces a leszállás :D
2019. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
28%
Kedden repülök Angliába, viszonylag rövid út, de valószínűleg hiperventilálni fogok :DDDD
2019. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Én is félek a repüléstől. De én nem rettegek tőle, hanem simán eldöntöttem: soha nem fogok repülni.
2019. júl. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!