Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek a repüléstől, megbuktam...

Félek a repüléstől, megbuktam emberileg?

Figyelt kérdés

A mai világban egy mindennapos dolog miközben én félek a repüléstől, főleg ha rossz az időjárás. Mások számára ez hihetelen és nevetséges, miközben nekem nagyon nehéz felülni egy gépre.

Tényleg szégyen harminc éves koromra hogy félek repülni főleg viharban? Emberileg megbuktam, úgy érzem.


2019. júl. 26. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%
Én pontosan úgy érzek, mint a 6-os hozzászóló. Alapból tériszonyom van, osztálykiránduláson az egri minaretben szinte remegve, négykézláb kúsztam fel a lépcsőkön, kisgyerekként rettegtem a helikopterektől is. Ha Angliába kéne eljutnom, akkor autóval, komppal mennék, USÁ-ba meg teherhajóval.
2019. júl. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

Alapbòl is fèlek, erős szélben utaztam már de jégesőben nem. Ma delutan lett volna repülőutam, de a mai viharra tekintettel áttettem a jegyem más időpontra.

A legrosszabb ebben az egész hogy beszállás előtt pl. ha látják hogy félsz lesajnálkoznak vagy kinevetnek az ismerősök. Oh, ez semmi, mitől félnek?! Egyből te leszel a lúzer, mert félsz valamitől ami teljesen megszokott és mindennapos.

2019. júl. 27. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!