Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen volt a hetetek? Mi jót...

Milyen volt a hetetek? Mi jót csináltatok? Mi volt az ami rossz volt? Mit terveztek mára és holnapra?

Figyelt kérdés

Minnél részletesebben ha lehetne, nagy érdekel ki hogyan élni az életet.

21F


2019. júl. 27. 15:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon
2019. júl. 27. 15:26
 2/8 A kérdező kommentje:
Kort/nemet is írjatok lécives.
2019. júl. 27. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Hétfőn elmentem teniszezni, kedden találkoztam a barátommal, szerdán az unokahugomnál voltam, csütörtök elmentem házibuliba, pénteken meg strandra. Mára biciklitúra volt szervezve, de a vihar miatt nem mentünk. Holnap még nem tudom, lehet a mait pótoljuk be, ha jó idő lesz.

Jó hét volt viszonylag, kicsit sok helyen kellett ugyan megfelelni, de inkább legyen túl sok program, mint semennyi :D


18/L

2019. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1# Örülök hogy jól telt :-)
2019. júl. 27. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Fizetés nélküli szabin vagyok több, mint egy hónapja, utaztam (és még fogok is), múlthéten jöttem haza. Hétfőn és kedden bementem a munkahelyemre a többiekhez, akikkel már rég találkoztam, nagyon szeretem őket, és szeretek ott lenni melón kívül is. Hétfőn egész nap bent voltam, beszélgettem a többiekkel, délután, mikor egyik haverom végzett, kiültünk a parkba, még 3 órát beszéltünk vele is. Kedden nem voltam bent olyan sokat, utána elmentem vásárolni. Az a napom egyébként rossz volt, mert aznap tudtam meg valamit, és ismét rámtört a depi, ami elől elmenekültem, ezek szerint nem túl sikeresen. Szerdán EastFest volt, ami akár jó is lehetett volna, ha nem ütöttem volna ki magam már délután, és nem aludtam volna át nem csak a Road-ot, amire mentem, hanem az egészet... Másnap reggel az első vonattal hazajöttünk a legjobb fiúbarátommal, akivel csak egy napra mentünk (a többiek egész hétre maradtak), és egész nap otthon szenvedtem a másnaposságtól. Tegnap úgy volt, hogy vele talizunk, de egész nap nem írt vissza, úgyhogy átmentem mamámhoz, mert egyrészt rég láttam, másrészt megjöttek a sminkjeim, amit oda rendeltem. Este 9 körül írt a srác, hogy átmehetnék, de... egyrészt tök messze lakom, másrészt ha egész nap nem írt vissza, nem fogok rohanni este. Ma semmi érdekes nem történt, és nem is valószínű, hogy fog, bár most rámírt az előbb, lehet, hogy talizunk, de nem tudom. Vagy holnap, más programom nincs holnapra se. Ez már jövőhét, de hétfőn találkozok egy barátnőmmel, akit rég láttam, Esztergomba megyünk.


21/L

2019. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokat gitároztam, olvastam, filmet néztem. Kedden vásároltam, szerdán bicikli túráztam, csütörtökön edzésen voltam. Pénteken angol tanárnál voltam. Hétvégén nagyon semmit nem csinálok, mert nem vagyok valami bulizós, maximum sétálok egyet a közeli parkba.

19L

2019. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2#Utazni jó, én is most utazgatom és még fogok is,ezek szerint volt rossz és jó is.
2019. júl. 27. 19:22
 8/8 A kérdező kommentje:
3#Jól telt akkor :-)
2019. júl. 27. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!