Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veletek úgy, hogy...

Volt már veletek úgy, hogy csináltatok valamit ami elsőre jó ötletnek tűnt, de csak rosszabb lett tőle?

Figyelt kérdés
Hogyan bírkóztatok meg a bűntudattal?

2016. ápr. 22. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell gondolkozni mielőtt teszel valamit.

Tök csábító felvenni 5 milla hitelt kocsira,csak aztán mikor fizetni kell már nem gondolhatod át újra..


Először gondold át amit teszel,hosszútávra,sok oldalról megnézve és aztán cselekedj.


Utólag pedig semmit nem tudsz,felejtsd el.

2016. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hehehe,vicces én mindig mindenben így járok,az ilyenre mondják mindig, hogy tök lúzer!

Én felvállallom ez van!

2016. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy te lúzer ketteske, csak lusta.

És tojsz arra nagyívben, hogy a terveidet papíron levezesd, napokig írkálva a pro és kontra érveket és a kovetkezményeket rövid és hosszú távra.

Hanem zsákbamacska módjára belefogsz megfontolatlanul, és a buktatók nem a tervezgetéskor ütköznek ki, hanem akkor, mikor már nyakig benne vagy.

2016. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó, hát vicces eseteim vannak csak :D
2016. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt nem 5 milla hitelről van szó,inkább erkölcsi dologról...és úgy érzem megbántam. Esküszöm nem akartam vele rosszat,mégis balul sült el...most meg emésztem magam miatta :(
2016. ápr. 24. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!