Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csináltátok, ha túl...

Halaszgabor kérdése:

Ti mit csináltátok, ha túl gyakran nevettek? Hogyan tüntethető el a "kuncogós" jellem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon is észre vettem, hogy gyakran kuncogok, ami eléggé hülyén néz ki egy fiúnál. Ha valaki kicsit viccesen fogalmaz már kuncogok, ha valami humoros fordul velem vagy bárkivel akkor szintén, és nagyjából az élet kevésbé humoros területein mindig kuncogok, ami számomra is idegesítő (de nem tudom meg állni). Mit tegyek?

2015. jún. 29. 19:08
 1/10 piriiiii ***** válasza:

Olvass Kafkát. :D

Vagy adj ebből a kuncogásból nekem egy kicsit...

2015. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lebuktál Kuncogi Halász Gábor! XD
2015. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű: sehogy :D én is ilyen vagyok, és ez miatt hidd el, sokkal könnyebb emberekkel is beszélgetnünk (főleg csajokkal), mert jobban szeretnek az ilyen fiúkkal dumálni, akiken látják hogy vidámabbak :D
2015. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én g azon is nevetek ha beverem a lábam. Sőt. Azon is nevetek hogy most megrom ezt a komment. Ezzel semmi ross olgics.
2015. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
dugj fel magadnak egy nyerges vontatót, nem fogsz röhögni. Bocsi. Jó az ha sokat röhögsz, csak nem akkor, mikor valaki mond neked valamit és te alapjáraton röhögsz egyet, mert akkor saját magát, vagy téged fog hülyének nézni. ha máskor röhögsz az nem gáz
2015. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem ez társaságban szokott megtörténni :D, nekik álltalában nem esik le,hogy én min röhögök és ez egy idő után már kínos és igyekszem visszafogni magam :D kezdek leszokni róla . Ez szomorú :/ Maradj ilyen, sokkal jobb :D
2015. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mégis miért kéne erről leszokni? Engem imádnak ezért :d
2015. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Pont ugynez a bajom :) a lányoknak bejön, de a fiúk sokat csesztetnek érte...
2015. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Orulj neki inkabb legalabb pozitiv vagy.. Az emberek a mosolygos arcokat kedvelik a boldogokat nem pedig a csondes fapofakat ;)
2017. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 piriiiii ***** válasza:

Utólag olvasva, szerintem nem, a lányoknak ez nem jön be. Én legalábbis szaladok az olyanok elől, akik mindenen nevetnek. Legyen humora egy embernek, hogyne, sőt, legyen jól feljett humora, de ez nem azt jelenti, hogy mindenen röhög. A jó humorhoz intelligencia kell, de ahhoz, hogy röhögj mindenen, ahhoz nem.

De úgy képzelem, egy fiúnak se jön be, ha egy lány mindenen vihog. Legyen vidám, hogyne, és mosolyogjon, mert az megszépít, de van egy határ - a komolyság is vonzó, ha megfelelő időpontban jön.

2017. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!