Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt a trambulint 80 kilós...

Ezt a trambulint 80 kilós fióként használhatom? Elbír? Nem gáz ha valaki meglátja? Csak 2 méteres a kerítés. Viszont hiperaktív vagyok. És nagyon nagy a mozgásigényem, nem tudok egy helyben megülni.

Figyelt kérdés
[link]
2019. júl. 27. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A termékleírás szerint (amihez csak egy picit kellett volna letekerni) a maximális terhelhetősége 160 kg.
2019. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, de az a testsúlyom, vagy az a súly ami a testsúlyom plusz amivel több amikor érkezem?
2019. júl. 27. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogy gaz! Ha nekem lenne trambulinom, egesz nap rajta ugralnek, pont nem erdekelne ki mit gondol😂😂

Mi ugraltunk egy baratnommel nagy trambulinon(nem tudom pontosan mekkoran, de annyira sok meret csak nincs) ketten. Osszesen 120kilo korul vagyunk(de inkabb 130), es siman kibirta.

2019. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Elbír.

Ha több vagy, mint 15 éves, akkor gáz.

Viszont le kell szarni, hogy ki mit gondol.

2019. júl. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a kilós teherbírásokat nem fizikusoknak írják, hogy kiszámolják érkezéskor milyen súly csapódik be...

Üzleti világról jobb ha tudod, próbálnak mindent hülyebiztosra csinálni... tehát az össztömeg röpködés nélkül 160 kg amit elbír... nem várják el, hogy számolgass előtte.. :D

2019. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4... igazad van. egy felnőtt ember csak egyhelyben álljon komor fejjel. Az nem gáz, az kiba menő. Mint te. <3
2019. júl. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4/6.: Olimpiai sportág, 15 év fölöttiek is űzik sportként (is).
2019. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!