Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki az állatkertben...

Ha valaki az állatkertben minden tiltás és kerítés ellenére bemászik egy veszélyes vadállathoz és az széttépi őt miért kell a szegény állatot agyonlőni mert egy gyökér bemászott hozzá?

Figyelt kérdés

Sok ilyesmi eset van:

Széttépett egy látogatót az állatkerti tigris

[link]



tehát adott egy „hűdekeményvagyok” szarjani aki menőzni akar és minden tiltás józan megfontolás és kerítés ellenére tudatosan erőfeszítéssel bejut a vadállatok területére-átmászik árkon kerítésen szögesdróton. Mindezt azért hogy menőzhessen a csajok meg a hasonszőrű gyökerek előtt.

Arra számít hogy kicsit felhergeli az oroszlán bácsit közelről aztán úgyis kimenekül még időben.

vagy sikerül vagy nem. Itt épp nem sikerült.

A vadállatok azt teszik vele ami várható: széttépik.


Kérdésem: miért kell a szegény vadállatot agyonlőni azért mert egy gyökér menőzésből bemászott hozzájuk? Tépjék csak szét legalább aznapra nem kell vacsi a nagymacskának.

Miért más akár egy állat szívjon egy gyökér miatt? van erre magyarázat?


2017. jan. 29. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2017. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Na ez egy jó kérdés. Elgondolkodtató! Talán nem akarnak pert, vagy nem tudom mi lehet az oka, de egyet értek veled kérdező, ha rajtam múlna, én nem hogy az állatot lőném le, de még a széttépett emberbe eresztenék pár golyót egy "na most ugass hülyegyerek" közepette..
2017. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Na ez is másik "szép"eset volt. Ott ugye a szülőket kellett volna bevágni a gorillákhoz...

Elnézik a szülők ahogy a járni alig tudó gyerekük négykézláb bemászik a gorillához aztán jajonganak hogy most mi lesz.

Őket kellett volna ott helyben bevágni.

2017. jan. 29. 15:50
 4/13 A kérdező kommentje:

Tudod mit mondok? Ha az illető valami csoda folytán túléli és kimászik, büntetésből visszadobnám.

Ha már olyan nagy legény volt és menni akart maradjon vacsira is.

2017. jan. 29. 15:52
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Egyetértek veled.

Menőzni akar, hogy bemegy a tigrishez? Hát, ne lepődjön meg, ha széttépik? Ezek nem idomított állatok.

A tigris pedig veszélyezetetett, az ember nem.

2017. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Mert idióta Kínaiak! Amúgy szerintem a férfi öngyilkos akart lenni!
2017. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Az a baj, hogy ezt biztos, hogy azért tették meg, mert nem akarták megkockáztatni, hogy a rokonok kipereljék belőlük a sz@rt is, mert sajnos az ember élete a jogban többet ér egy állaténál. De ehhez nem kell a vadállatokig menni. Hány olyan eset van, amikor valaki bántja a kutyát, hergeli, az meg megtámadja, erre még a kutyát altatják el? De amúgy egyetértek veled kérdező. Én az ilyeneket otthagynám a francba, tépje csak szét a kutya/tigris/oroszlán/stb., ilyen selejtek nem kellenek senkinek.
2017. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kedves látogatók,ne azt nézzék végig ahogy az állat belakmározik.
2017. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ki kényszeríti őket hogy nézzék? Elfordulnak.

mellesleg én végignézném.

2017. jan. 29. 18:37
 10/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:
59%
A magyarázat az, hogy a legtöbb országban az emberi élet "mindenek felett" elv érvényesül, mindenkit megillet az élethez való jog, nég akkor is ha idióta.
2017. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!