Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel kéne foglalkoznom? Ha...

Mivel kéne foglalkoznom? Ha nagyon szeretek itt a gyakorni válaszolni, segíteni.

Figyelt kérdés

Ilyen orvos dolog szerintem felejtős mivel egyetemre nem vennének fel.

Leginkább olyat amiből azért meg is tudok élni.

21F


2019. júl. 28. 05:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Sajnos itt a gyakorni nem fogok tudni megélni, pedig szívesen látnám el az embereket hasznos tanáccsal, mivel már azért tapasztalatam meg dolgokat itthon és külföldön is.
2019. júl. 28. 05:36
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Már bocsi, de olyan hű de nagy dolgokat nem tapasztalhattál meg 21 éves létedre. Nem tudsz mindenben tanácsot adni.

De az én tanácsom első körben az, hogy szállj le a magas lóról, vegyél vissza az egódból, mert leírásod alapján kicsit el vagy szállva magadtól.


Menj szociális munkásnak, ott is tudsz embereknek segíteni. De mehetsz ápolónak is. Az egészségügyi dolgozók fizetését most emelik.

2019. júl. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1#köszönöm a válaszod,nem vagyok el szállva,csak őszintén le írtam.
2019. júl. 28. 06:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit elottem irt. Menj el segiteni embereknek. Viszont 21 vagy tenyleg nem tapasztalhattak meg akkora dolgokat...

Az hogy voltal kulfoldon is... ez megmosolyogtato.

Kerdes az inkabb, mi olyan rendkivuli dolgokat tapasztaltal, amikben igazan segiteni tudsz?! Mert altalanos dolgokat altalaban mindenki megel...

2019. júl. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Jó kis közmunka xd
2019. júl. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Igen, a 21 éves, tanulatlan, teli élettapsztalattal megmondóember...


Legyél Szabó Péter, látszólag ő is nagyon jól megél a semmitmondó bullshit és közhelyhalmozásból

2019. júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Válaszokók#, azt hiszitek korral jön a tapasztalat? Ezt mondjátok jézus gyerekkori formájának.
2019. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindegy, hogy milyen témákban szoktál segíteni. Pl. ha a Szépség és divat kategóriában, akkor lehetnél kozmetikus, fodrász, divattervező stb, ha elektronikus eszközökben, akkor eladó, ha emberi kapcsolatok témában segítesz, akkor pszichológus, ahhoz nem kell egyetem, csak főiskola.
2019. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!