Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért almodom idos ferfiakkal?

Miért almodom idos ferfiakkal?

Figyelt kérdés
Egy ideje idos ferfiakrol kepzelodom lefekves elott es van amikor veluk is almodom (szexualisan) kezdek felni aludni menni... ugy mint parkapcsolat nem vomz a gondolat...

2019. júl. 28. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? És a pasik?

Amikor én voltam ilyen tizenéves, engem is vonzott a gondolat, de aztán lenyugodtam az idővel.

2019. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok a vekem egyidosek jonnek be egyutt lenni mint parkapcsolat csak veluk tudnek
2019. júl. 28. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2019. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lány
2019. júl. 28. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval lány. Na most ebből semmi következtetést nem vontam le. A fiatal lányok egyébként igen gyakran vonzódnak az idősebb férfiakhoz, akkor is ha a társaságukat egyébként nem keresi. Két legfeltűnőbb: vagy a kisfiús pasik vonzók, vagy a férfias pasik. A férfi a korral egyre vonzóbb. Már alaphelyzetben. Úgyhogy nem kell ettől megijedni, neked a másik is bejön.
2019. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, vagy a kimondottan kisfiús pasik tetszenek meg, vagy 40-50-esek, szóval ja, a két véglet :'D.
2019. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, én 50-es pasiként élvezem is mindkettő bnőmet :-) Az egyikkel már 18 éves kora óta kavarunk, most 23 :-)

A másik most 22. És imádunk igy élni, nem telepedünk egymásra, de milyen érdekes, hogy nem vonzódnak az éjszaka bulihegyek életvitelhez.

Inkább mellettem néha néha leisszák magukat atommódon, hogy miért ? mert tudják, hogy megtehetik, mert mellettem otthon semmi bajuk nem történhet :-) és reggel ugyanott ébrednek ahol elaludtak.

Hát ezért :-)

Mellesleg mindkettő tündéri kis hülye tud lenni egy egy üveg pezsgő, vagy Martini után :-)

2019. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szóval azt kellene belegyógyitani a fitala lányok buksijába, hogy ne másnak éljen meg a társadalmi vagy családi elvárásoknak, tegye azt amiben jólérzi magát. Úgyis mint mindenki eddig, megkapja az élettől a pofonokat majd. De addig is élvezze ami szembejön és kész.

Ne agyalj, nem filózz túl mindent.

2019. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!