Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen negatív / pozitív...

Milyen negatív / pozitív élményed van egy duci-molett-kövér nővel?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, mennyire sztereotípia a megértésük; kedvességük.

Kort s nemet írhattok :-)



2019. júl. 28. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Pozitívum: remek barátnő volt minden téren.

Negatívum: szakított velem. Jó ez csak vicc hogy negatív

23F

2019. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Negatív, nem tudtam hozzá vonzódni
2019. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A társadalomból “kirekesztett” emberek általában jóval kedvesebbek. A duci lányokból pedig (ha te is jó társ vagy) jó barátnők lesznek, mert nem azt szokták meg, hogy minden fiú körülöttük legyeskedik
2019. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Pozitív: felkarolt, amikor mélyponton voltam, észrevette a magányomat és velem töltötte az idejét, mindig megbízható volt, kiállt értem.


Negatív: Nemtom, egy kövér nő egyszer rám dőlt a buszon, amikor a barátjával csókolózott, az elég negatív volt.

18/L

2019. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Unokatesóm barátnője az volt. Kedves lány.

Most féltesómnak van egy kövér csaja. Az egy igazi buta nő.

Az első barátnőm is az volt. Az meg egy figyelemmániás p*csa volt.

Ismertem még pár kövér lányt, de róluk nem nyilatkozom inkább, hisz nem ismertem meg őket eléggé ahoz, hogy meg tudjam itélni milyenek.

2019. júl. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egy csoporttársam volt felnőtt tanfolyamon, 140 kilós nő. Pozitívum, hogy ő nagyon okos volt, vágott az agya. Negatívum, hogy irigy volt, és kárörvendő (ha pl. valakinek nem sikerült a vizsgája.) Ja, és nagyon hangulatember volt.
2019. júl. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk van a baráti tásraságban 1 ducibb nő. Nem kövér, de teltebb az "átlagnál".

Mindenki imádja. Okos, kedves, közvetlen és nagyon szép is. Múltkor pont azt beszélgettük egy haverommal, hogy tipikus álomnő.

Csak van férje. :D

2019. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!