Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemét vagyok ha nem borotválo...

Szemét vagyok ha nem borotválom kopaszra a fejem?

Figyelt kérdés
röviden: Az egyik kollégám kisfiának kihullott a haja a kemoterápia miatt. A munkahelyemen kitalálták, hogy mindenki borotválja kopaszra a fejét szolidaritásból.
2019. júl. 29. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az. Ha nem tetszik nekik, így jártak.
2019. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora hülyeség már!

Együttérezni enélkül is lehet, és úgy talán őszintébb lesz, mintha kierőszakolják.

Én is biztos beinteném, amit a paci himbál. De ettől még sajnálnám a kiskölyköt.

2019. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Óóó ne már.Ha férfi lennék nekem sem lenne kedvem emiatt leborotválni a fejem,és azt is mérlegelni kell,hogy nem mindenkinek a legjobb barátja az említett édesapa,és vannak nők is azok is legyenek kopaszok?Gáz ha te nem teszed meg egyedül,de kényelmetlennek tartom,hogy MUSZÀJ megtenni.Annyit megtehetsz hogy bedobsz más gesztust,ha kórházban van a kisfiú meglepitek egy kívànságával beöltöztök ,gyűjtést szerveztek,héliumos lufikat küldök, rajzoltattok neki a ti gyerekeitekkel,egyenpólót viseltek ezer mást ki lehet találni.Ès ha èn nő vagyok egy hatalmas bunkó vagyok ha nem leszek kopasz?Szerintem ez butaság!
2019. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
99%

Mekkora baromság

Meg a kisfiúnak az apjával dolgoztok együtt a gyerek nem is lat titeket gyakran....a logikáját sem értem.

2019. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Máshogy is lehet segíteni. Én biztosan nem borotválnám le a derékig érő hajam.
2019. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőként én biztosan nem lennék rá hajlandó és ha én lennék beteg, tuti nagyon mérges lennék, ha “szolidaritás” címen erre kényszerítenének valakit miattam. Ha tényleg segíteni akarnak, akkor látogassanak meg, hívjanak fel stb, de ne ezzel feltűnősködjenek.
2019. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy bolond százat csinál. Ne hagyd, hogy bolondot csináljanak belőled.
2019. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Mindig hülyeségnek tartottam az ilyesmit, főleg ha nem közeli családtag csinálja. Mert ha pl. van egy nagyobb bátyja a gyereknek aki leborotválja a haját hogy a kicsi ne érezze egyedül magát, még arra azt mondom hogy oké. De random idegen (mert a gyereknek apa munkatársai azok) csinálja, az kvázi olyan mintha reklámozná hogy "nézzétek milyen együttérző és jó fej vagyok."
2019. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó lehet a kollégát a munkahelyén folyamatosan arra emlékeztetni, hogy otthon várja a súlyosan beteg gyereke. Gratulálok a túlbuzgó idiótának, aki ezt kitalálta.
2019. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van jobb módja az együttérzés kifejezésének, sőt azt sem gondolom, hogy a kisfiú ettől jobban érezné magát.
2019. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!