Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemét vagyok ha nem borotválo...

Szemét vagyok ha nem borotválom kopaszra a fejem?

Figyelt kérdés
röviden: Az egyik kollégám kisfiának kihullott a haja a kemoterápia miatt. A munkahelyemen kitalálták, hogy mindenki borotválja kopaszra a fejét szolidaritásból.
2019. júl. 29. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. Én sem borotválnám kopaszra a fejem, hisz hosszú hajam. És hát ja, eltartana vagy 3 évig, mire újra kinő ekkorára :D


F

2019. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem komoly a kérdés.

Aki ezt kitalálta azt vizes gumipapuccsal ütni sokáig.

Miért kéne BÁRKINEK is leborotválnia a haját ez miatt?

Milyen munkahely ez, milyen társaság? Te jó Isten...

2019. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a bohóckodás a legjobb módja az együttérzés kifejezésének.

Ráadásul van egy olyan dolog, hogy magánszféra. Ne más akarja megmondani, hogy én hogy rendelkezzek a saját testemmel. Van, akinek persze ez egy jó buli, de másnak meg lehet, hogy érzékenyebb pontja a frizurája.


Mellesleg ha én lennék olyan helyzetben, hogy nekem, vagy valaki családtagnak kihullik a haja, rohadtul nem esne jól, ha napi 8 órában mindenki arra emlékeztetne.

2019. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ismerősöm, akinek kihullott a haja a kemoterápiától. Parókát hord, ő maga sem szeretni nézni a saját fejét, gondolom a betegségére emlékezteti. Nem hinném, hogy jólesne neki, ha bárki a kedvéért leborotválná a fejét, pláne idegenek. Miért lenne neki ettől jobb?
2019. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha ennyire szolidáris társaság, akkor ki kellene deríteni, hogy van-e a kisfiúnak valamilyen különleges vágya és azt megvalósítani közösen! Ennek több értelmét látnám.
2019. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az apuka nagy eséllyel félreérti ezt, mondván viccet csináltok a gyermeke betegségéből.
2019. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Őrült volt, aki ezt a nevetséges "szolidaritási akciót" kitalálta. Mivel lenne jobb a kisfiúnak attól, hogy egy csomó vadidegen felnőtt férfi feje úgy fog kinézni, mint az övé? Semmivel.
2019. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!