Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Fantáziáltatok már...

BUDDHA1987 kérdése:

Lányok! Fantáziáltatok már arról, hogy egyszer kopaszra vagy nagyon picire vágatjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztalom, hogy sok lány fantáziált már erről. Vajon miért?

2019. jan. 25. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Pár centis volt már. Azért ez nem olyan fura.
2019. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Azért, mert a hajam olyan zsíros, hogy 1.5 naponta mosni kell, a sok mosástól viszont a vége nagyon száraz, töredezett, a hajbalzsamok és hajolajak ellenére is, amiket használok rá. És még frissen mosottan, a lehető legjobb állapotában is szar, mert vékonyszálú is, lelapul, meg kevés hajam is van...Szóval szörnyű.

Mostanában rengetegszer gondoltam már arra, hogy egyszer letolom a 3.14csába az egészet és inkább hordok helyette parókát. Akkor akár naponta váltogathatnám a hajszíneimet, anélkül, hogy a hajamat festékekkel tönkretenném és normálisan is nézne ki. Lehet, valamikor a jövőben tényleg beruházok pár jobb minőségű parókára és megcsinálom.

2019. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer az életben szeretném nullás géppel letolni a saját hajam, csak, hogy tudjam, milyen érzés. Most legfeljebb beruházok egy parókába, ha annyira gáz lenne, nem? De egyelőre még nem csináltam meg, még gyűjtöm a bátorságot. Most a legközelebbi tervem, hogy féloldalt nyíratom fel. Volt már nagyon hosszú hajam is (kicsivel fenék alá ért), és arról rögtön állig érőre ugrottam, azért az is elég király érzés volt. De egyszer kipróbálnám a tüsit is.
2019. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 16 éves voltam, sokszor gondoltam rá, hogy leborotválom. Nefertiti is tök kopasz volt és nekem tetszett, de nem mertem megtenni...

Most, 30 évvel később muszáj volt. Az emberek érdekesen viszonyulnak egy kopasz nőhöz, a reakciók hol viccesek hol szomorúak. Egy biztos, hogy kizökkennek a megszokott szerepükből és felvillannak az igazi arcok :D

2019. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Fantáziáltam róla, igen. Azért mert mindig is hosszú hajam volt, és néha késztetést érzek valami drasztikus változtatásra.
2019. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Soha! Pedig nincs jó minőségű hajam. Vékonyszálú, minden gondom van vele, amit csak el lehet képzelni. Én spec. nem fantáziáltam erről.
2019. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én vágom a saját hajam, jó érzéssel tölt el, így az is eszembe jutott, milyen lenne lenyírni 1-2cm hosszúságúra. Kíváncsi lennék, hogyan áll, milyen érzés simogatni és persze jó lenne tiszta lappal indulni, 0 károsodással.
2019. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Most készülök nagyon rövidre levágatni.
2019. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
En meg is tettem ;) hosszu hatkozepig eröt vagattam le, nullas geppel fel lett nyirva, hatul es oldalt par millis, felul 1-2 centi. Imadom, legjobb dontes volt! Azonnal szaraz, nem lehet elaludni, es olyan jo simogatni :)) egyeduli hatranya, hogy nagyon gyakran kell vagatni, en legalabbis azota utalom, ha egy kicsit is megnő, mar nem tetszik
2019. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Mikor vágattad le a hosszú hajad?

2019. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!