Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyakran szoktál sírni?

Milyen gyakran szoktál sírni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 19:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap mert szörnyű az életem.....
2019. júl. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Régebben napi 5-10 sírás közt egyeztem ki.

Volt, hogy egy négy órás busz utat végig sírtam, + azt az időt amit várakozással töltöttem az út közben. (Pl.: Budapest-pécs járatnál többször is előfordult, hogy leszálltam random megálóknál és csak az utána lévő második járattal mentem haza, de ez egy külön sztori.)

Ez kb tartott két, két és fél évig. Azóta ritkábban sírok.

2019. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Arnold901005 ***** válasza:
100%
Régebben szinte sosem fordult elő, aztán ért pár nagy veszteség, meg vannak egyéb kemény dolgok az életemben, amiknek így együtt pár éve idegi kimerültség, meg depresszió lett a vége és azóta valahogy kialakult egy olyan felállás, hogy hónapokig nem történik meg, aztán máskor egy hónapon, vagy héten belül több alkalommal is kiakadok, függően az októl és az alaphangulatomtól. Mindig megpróbálom visszafojtani, ameddig csak bírom és ez van hogy sikerül, van hogy nem. Arra viszont vigyázok, hogy a környezetem ne tudjon ezekről az összeomlásokról, mert kellemetlen is volna, meg nem olyan emberek vesznek körül, akik előtt nyugodt szívvel vállalhatnám fel, hogy éppen szét vagyok csúszva.
2019. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Hetente többször is.
2019. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Régen mindennap, ma már szinte nem tudok. Elég sz.r helyzetben vagyok jelenleg, jobb lenne ha elbőgném magam, de már nem megy.
2019. júl. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!