Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen gyakran szoktatok sírni?

Milyen gyakran szoktatok sírni?

Figyelt kérdés
Mi a leggyakoribb ok, ami kiváltja belőletek? Kort is írjatok, ha lehet.
2015. jan. 25. 13:49
1 2
 1/15 piriiiii ***** válasza:

Hát, legutóbb tegnap este sírtam, egy... egy... na jó, bevallom hősiesen, egy mesén. Még csak semmi szomorú nem is történt benne, csak eszembejuttatta a gyerekkoromat, és furcsa érzés volt. :) Egyébként filmek ritkán siratnak meg.

Van, hogy nagyon gyakran, szinte naponta sírok, amikor rossz passzban vagyok (anyám miatt), van, hogy hetente egyszer, vagy egy hónapig egyszer sem. Leginkább anyám miatt szoktam, meg mert egyébként is elég szomorkodó alak vagyok.

2015. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Másfél évig nem sírtam egyáltalán, aztán egyszer eltört a mécses, amikor otthagyott a buszom, és kibőgtem magam (nem csak ezért, már előtte is kikívánkozott). Ez volt több mint fél éve, (inkább 9 hónapja) azóta szerintem háromszor-négyszer sírtam.


Filmeken nem szoktam sírni (csak ha meghal egy kutyus), most azért sírtam, mert az egyik jó barátom Németországba költözött, azon kívül apróságokon (ha beleélem magam valamibe, de nem jön össze), de az is azért, mert sok minden összegyűlik egyszerre.


16/L

2015. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 opened paradise ***** válasza:

Sajnos már jó pár éve nem tudtam igazán.

2 éve ez ki is robbant egy pánikrohamban,de azóta se.

Csak 1-2 könnycsepp max.

2015. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Ritkán,de ezen a videón elsírtam magam.

https://www.youtube.com/watch?v=JV7Tf92VaSA&index=46&list=LL..

2015. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Meghatódástól (film, zene, stb) bármikor.

Szomorúságból egyedül nem szoktam, csak ha valakivel pl kibeszélem a gondjaimat, és velem van, akkor zokogok neki.

22/L

2015. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Napi szinten. Talán a magány és a sikertelenség miatt. 22/f
2015. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én gyakran sírok. Filmeken szinte mindig, legyen az romantikus, dráma vagy mese :)

Magánéleti dolgok miatt is előfordul, sokat agyalok olyasmin amin nem is kéne és beforgatom magam. Meg van, hogy a stressz jön ki így. Éjjel felébredek, kimegyek sírni a nappaliba, aztán mikor már jobb, lefekszem. Ha a párom észreveszi, kijön utánam, mondom hogy semmi baj, ott ül velem én meg zokogok a vállán.

Elég könnyen elérzékenyülök, akár hétköznapi szitukban is, mondjuk egy idős néninek segítek és ő kedveset mond, vagy egy kisgyerek ahogy beszélget az anyukájával a buszon :)

Régebben csak filmeken sírtam, de volt régebben egy nagyon rossz párkapcsolatom, ahol szinte semmit nem tudtunk megbeszélni és a sírásba fojtottam a gondjaimat. Azóta vagyok ilyen, előtte "normális" voltam.


28N

2015. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Magányos vagyok, ezért szinte minden nap :(

18l

2015. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én már nem tudom, hány éve nem sírtam. Ha nagyon rossz passzban vagyok, lehet hogy nem ártana, de nem tudok. Inkább üresnek érzem magam, olyan, mintha zuhannék...
2015. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szinte minden nap, legutóbb tegnap este, amikor egyedül vagyok és eszembe jut, mennyire magányos vagyok és, hogy minden milyen rossz :c 15/L
2015. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!