Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nálad mi a sorrend, melyikről...

Nálad mi a sorrend, melyikről mondanál le először, ha választanod kellene? -mobiltelefon -cigi -kávé

Figyelt kérdés
Nyilván olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik mindhármat "művelik"

2019. júl. 29. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem dohányzom. Kávét csak akkor iszom, ha dolgozom, de azt is csak megszokásból. Szóval simán lemondok róla. A mobiltelefonomról nem mondanék le. Az létszükséglet. Dolgozó ember vagyok, ha baj van, azon érnek el az emberek. Arról válaszolom meg az emaileket. Azon hívnak az ügyfelek. Azon nézem az időjárást. Azzal fizetek!
2019. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Elsőnek: ,,Nyilván olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik mindhármat "művelik'x
2019. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyiket sem hasznalom. A spektrumot is csak mezzon nezem.
2019. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Hmmm.... Végleg, vagy mondjuk néhány napra?

De amúgy a telefon a legkevésbé fontos számomra (már ha a számítógépem marad :D ). A cigiről amúgy is le akarok szokni, bár azt is szeretném mással helyettesíteni. A kávéról tudnék legkevésbé lemondani.

2019. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Egyértelműen a mobilról.
2019. júl. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Mobil ha úgy nézzük manapság alap kellék. Kávé és cigi között kell választani. Ha nehezen kelsz fel és napközben is sokat vagy álmos, akkor kávéznék. Ha sokat stresszelsz és a cigi nyugtat, akkor a kávéról mondanék le. Ha stresszes is vagy és álmos is vagy napközben, akkor meg pszichológus. :D
2019. aug. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a mobiltelefont vagyok hajlandó használni ezek közül. A dohányzás és a kávé undorító, tehát nem nagy szám "lemondani" róla.
2022. máj. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!