Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért nézik le az...

A magyarok miért nézik le az Ázsiaiakat? (Kína, Dél-Korea, Japán, Thaiföld)

Figyelt kérdés
Akár film, akár zene, akár termék jön onnan az csak "szar...."

2019. júl. 30. 10:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az már más téma hogy fordítva volt igaz a műveletlenség.
2019. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%

a zene az tényleg az... bocs de a kpop az nem zene az egy audizált ütemes tátogás mert ott a tánc és a kivillanó nemi test részek az elsődleges pénz bevétel...


de nem hinném hogy ez ost olyan nagy probléma lenne!

az emberek mindenkit lenéznek vagy jobban fogalmazva minden országban van egy kis rasszizmus! ennyi erővel miért nem kérdezed a cigányokat gondolom te lenézed őket mindegyiket kivétel nélkül! akkor hogy várhatod el hogy az ázsiaiakat ne nézzék le bocs jobban mondva a kpop/koreaiakat...!

2019. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

#12

A cigányoknál rasszistábbat nem kell keresni.

2019. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi


"Nyugati szemmel" nézve l a thaiokat sokan mondják, hogy "civilizálatlan, elmaradott stb"


De ha egyszer már voltál ott, nem ez a véleményed :)


Volna mit tanulnia a "fejlett nyugatnak" ....


Modernizálódik, fejlődik, miközben a népi és vallási hagyományaikat megőrzik.

2019. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
" kpop az nem zene az egy audizált ütemes tátogás mert ott a tánc és a kivillanó nemi test részek az elsődleges pénz bevétel..." Hát én még egyetlen kivillanó "nemi testrészt" sem láttam XD
2019. aug. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%

#15, hát én sem. 😂😂

Az amerikai videoklipekben előfordul a villantás, hát koreaiban ilyet még egyszer sem láttam.

2019. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

A nemi testrész meg a nemi szerv az két külön dolog... ha már nem megy a szöveg értelmezés... amugy voltak olyan esetek hogy női mellbimbok kerültek ki... nem beszélve a sok fenek tevepata meg ahogy elnézem most a dekoltázs mutogatás is megy.... (az meg a masik hogy a koreai társadalomban a dekoltazst ítélik el a legjobban de ennek ellenére is megy a kpop világban...)


Fejlet kelet meg fejlet nyugat? Attól függ hogyan nézed! Mert max gazdaságilag mennek a fejletsegre mig a hagyományok emberség az szépen csúszik le mindenhol...

2019. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!