Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alábbi tulajdonságokból...

Alábbi tulajdonságokból melyik szimpatikus ill. unszimpatikus nektek, ha partnerről van szó?

Figyelt kérdés

- Domináns

- Társaságban visszahúzódó

- Sokat beszél

- Kalandvágyó, keresi az extrém dolgokat

- Nehezen mutatja ki az érzelmeit

- Nem a szavak embere, nem bókol, hanem a szeretetnyelve a cselekvés, tettekkel mutatja ki, ha fontos vagy neki

- Utál főzni

- Kondizik, komolyan

- Művészi

- Nagyon bulis

- Alázatos, de leginkább megadja magát, mindig ő enged

- Kicsit gyerekes

- Nem bújós


Kérlek írjatok nemet is, hogy tudjam, férfira vagy nőre vonatkozott a válaszotok.



2019. aug. 3. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szimpatikus:visszahúzódó, kalandvágyó, szereternyelve a cselekvés, művészi, kicsit gyerekes.

Unszimpatikus: domináns, sokat beszél, nehezen mutatja ki az érzelmeit, utál főzni, komolyan kondizik, bulis, megadja magát, nem bújós


Nő vagyok

2019. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-2 kivétellel akár én is lehetnék a leírásban szereplő egyén. :D


Ha nem gond, csinálnék egy harmadik, semleges kategóriát is, legalábbis magamnak.


Domináns: Attól függ, ez miben nyilvánul meg. Az ágyban akár jó is lehet, de a mindennapokon, főleg, ha agresszivitással is párosul, negatív.

Társaságban visszahúzódó: Én is az vagyok, és utálom magamban ezt, szóval negatívnak mondanám, mégis szimpatikus, mert nem vagyok vele egyedül.

Sokat beszél: Gondolom kettesben. Én is. :D Szimpatikus.

Kalandvágyó: Ez nagyon nagyon szimpatikus, én is ilyen vagyok, az utazás az életem, nem is jönnék össze olyannal, aki nem ilyen.

Nehezen mutatja ki az érzelmeit: Unszimpatikus.

Nem a szavak embere, stb: Szimpatikus, szerintem én is így szoktam.

Utál főzni: Semleges, mert én is utálok, ezért jó lenne, ha a másik szeretné, de pont ezért nem várhatom el tőle se.

Kondizik: Semleges. Régen én is kondiztam, nem szeretem. Amennyiben tőlem nem várja el, és elfogadja, hogy én nem akarok, nem érdekel.

Művészi: Szimpatikus.

Nagyon bulis: Unszimpatikus, a házibulikon, és az összeülős iszogatáson kívül utálom a bulikat.

Alázatos: Ez így önmagában semleges, szituációtól függ. Van, amikor okosabb dolog engedni, de van, amikor igenis ki kell állni az igazadért.

Kicsit gyerekes: Szerintem én is az vagyok, és ezt is utálom magamban, szóval negatívnak mondanám, de nem feltétlenül unszimpatikusnak.

Nem bújós: Unszimpatikus. Én pl csak úgy tudok elaludni, ha valakit, vagy valamit ölelek. Napközben nem zavarna.


21/L

2019. aug. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szimpatikus nőnél: Domináns, társaságban visszahúzódó, nehezen mutatja ki az érzelmeit, nem a szavak embere, utál főzni, nem bújós, kicsit gyerekes. /37F/
2019. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!