Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szánalmas ha látom, hogy utál...

Szánalmas ha látom, hogy utál valaki és én törődök vele? Miért nem ismerem fel a jeleket?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok. Úgy képzelem, hogy mindenkivel megtalálom a hangot, hogy mindenkivel jóban vagyok. Aztán mindig kiderül, hogy az emberek többsége utál engem.

Mondok példákat. Barátnőm anyja kórházba került Budapesten. Én ott dolgozok hétközben, így minden nap bejártam hozzá, vittem neki mindent, felhívtam telefonon. Aggódtam érte. Aztán a lányával egy durva vita közben kiderült, hogy egy senkiházi csóró nullának tart engem, aki még hülye is és meg kéne szabadulnia tőlem és keresni egy tanult orvost vagy ügyvédet. Ez eléggé szíven ütött.

Vagy akit a legjobb barátomnak hittem, kiderült hogy csak anyagilag kihasznál és nevet rajtam a hátam mögött, sohasem bírt igazán, egy fura nyomoréknak tart. Sok húzása kiderült, amiket én észre se vettem.


Soha nem veszem észre, hogy nem kedvelnek és mindenkivel kedves vagyok. Hogyan lehetne fejleszteni ezt a “radart” nálam?


2019. aug. 4. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nagyon pedálozó, nagyon bepasszolni és nagyon megfelelni akaró, "jófiú" vagy, aki hajlamos a balekságra.

Emellett rossz embereket választasz, hogy segítsd őket, mert ezek az emberek mindig csak kihasználnak és megaláznak téged.


Az első lépés: tisztázni magadban az anyukáddal való kapcsolatot. Kinek pedálozol, miért?

A második lépes az, hogy olyan embereket keress, akik téged látnak, és elfogadnak, és látják a jó tulajdonságaidat. Most, te, a jelek szerint nagy előszeretettel gyűjtöd be magad köré az agresszorokat, az önző, szemét embereket, akiknek (a nemlétező szeretetééért és elfogadásáért) veszettül pedálozol. Anyuka, az édes ... :( Ott a bibi, nem a te radaroddal.


Pszichológus kéne, ha már ilyen érzékeny és intelligens vagy, hogy felismerted a bajt. Egy jó szaki tud neked segíteni.

2019. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valóban az lehet a baj,hogy nagyon meg akarsz felelni mindenkinek,ők pedig vérszemet kapnak és a szemedbe megy a jópofizás a hátad mögött meg a kibeszélés.
2019. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!