Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis milyen szánalmas kifogás...

Mégis milyen szánalmas kifogás ez?

Figyelt kérdés
Anyám eldugja a hősugárzót, mert " öltözz fel, nincs annyi pénzem, hogy ilyenkor is fűtsünk". Az utolsó putris cigányok is fűtenek, ha hideg van. Egy háznak az a feladata, hogy védelmet nyújtson a kívülről jövő zajok, emberek, és az időjárástól, valamint kényelmet biztosítson az ember számára. Ilyen erővel akár kiköltözhetnénk az utcára is, vagy kereshetnénk egy szimpatikus barlangot. Arról nem is beszélve, hogy egy alkoholista, agresszív, torzult önképpel rendelkező faszival élünk együtt, és elvileg azért kell elviselni a mindennapos veszekedéseket, kiabállásokat, fenyegetéseket, mert pénzt ad. Akkor az a pénz hol van? Vagy ha nem ad eleget, miért van itt? És ha már azt a tetves hősugárzót megvettük, akkor mi a fa$zert nem lehet használni? De ha nem lehet használni, akkor miért vettük meg? Nem értem.
2019. febr. 25. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Dalol a nyomor
2019. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
:( miben segítsünk téged? Költözz el.
2019. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most szépen odamész édesanyádhoz és megmutatod, amit írtál vagy elmondod neki. Ezt tudom javasolni. Ha nem tudod megbeszélni vele, akkor


1. ha befejezted a gimit, elmész dolgozni és albiba (egyetem mellett, ha egyetemista vagy)


2. ha gimis vagy, értesíted az iskolában az ofőt, hogy az édesanyád nem akar fűteni, ezzel az egészségedet veszélyeztetve, aki értesíti a gyámügyet (azt nem tudom, hogy gyerek értesítheti e saját maga őket).

2019. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!