Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki rosszabb hangulatú...

Ha valaki rosszabb hangulatú mint szokott, miért kell a környezetének ezt a fejéhez vágnia? Mit akarnak ezzel elérni?

Figyelt kérdés

"te nem ilyen szoktál lenni"

"minek kell depizni?" "hagyd már abba a hisztit"


Mire jó ez?


2019. jún. 18. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Ez akkor fordul elő, ha a környezetén vezeti le a mérgét. Ha nem akar róla beszélni, akkor ne is velem bunkózzon.
2019. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ezt szokták. Meglátnak azt már kérdezik, hogy mi a baj? mi a baj? Legtöbbször már felveszem az erőltetett boldogságot mert őrületbe kergetnek ezzel, hogy mindig kérdezik. Van úgy, hogy nincs is semmi bajom abban a pillanatban, csak olyan az arcszerkezetem, hogy szomorúnak tűnök.
2019. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Ugyanez :D
2019. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek ilyen. Mindent megfigyelnek és szóvá tesznek ami nem a szokásos. A kedvencem,amikor valami olyasmit teszek amit nem várnának a “ez nem te vagy” “nem ismerek rád” szöveg. Jobban ismernek mint én magam hogy mi vagyok én? Az általad említett példánál ugyanez. Szeretik hangoztatni h ők látják h ez nem te vagy. Ha a szavak mögé látsz ez csak a saját kis világukrol szol,hogy az ő kornyezete es a benne levo emberek olyanok legyenek amilyen a fejeben alakult kép. Igy mukodik a biztonsagi rendszerunk. A megszokason
2019. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem vannak rossz napjaim, és ezt sohasem a kollégáimon vezetem le, inkább csendben vagyok. Nem csacsogok ahogy szoktam, nem nevetgélek ahogy szoktam. Viszont normálisan kommunikálok, ha kérdeznek, csak nincs kedvem cseverészni. Persze olyankor én is megkapom a kérdező által írt kérdéseket, holott én tényleg nem bunkózok, nem csapkolódok, csak épp csendesebb vagyok. Na azzal szoktak felhúzni, ha kérdezgetik! És amikor normálisan szólok, hogy semmi bajom, csak ma ilyen napom van, akkor ezzel már bunkó vagyok. Ne kérdezzétek hogyan :O

Nem vagyok robot, sajnos nem tudom elrejteni az érzéseimet, pedig próbáltam már, de látják rajtam.

2019. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

Részben, mert megmételyezi a közösséget vele. Részben, mert egy alap rossz hangulat mindenkinél megvan, de ha annál rosszabb, az már gond, és észrevehető.

A többiek sem élnek olyan nagyon rózsaszín világban, de próbálják megtartani a színvonalat, és nem rosszabbítani.

2019. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!