Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan oldanátok meg egy...

Ti hogyan oldanátok meg egy ilyen balhét?

Figyelt kérdés
Úgy 3 hónappal ezelőtt fel mentűnk fehérvárra bulizni. És egy balhés társaság, akik nem cigányok, hanem egy elitebb szakképzőbe járnak, de balhésak belénk kötöttek. Úgy, hogy ők 7-en voltak, mi 4-en. Értelem szerű, hogy kik áltak nyerésre. Hiába is volt ott velünk egy 95 kg-s kigyúrt srác, aki rendészetire jár. Pl engem az egyik vasboxerral is meg ütött. Utána 2x annyian ki akartuk hívni őket verekedni. De nem jöttek, hanem haza vitették magukat. Egy másik bulin közülük az egyik gyerek nekem ált. Ha nem választ szét minket az egyik haverja, akkor verekedés lett volna. Még pedig jöttek volna rám vagy 4-en. Na és ezeket el meséltem, több embernek is. És volt egy olyan ember akinek vénetlenűl kicsuszott a számon nevük 4 személynek akikről tudtam, hogy kicsodák. És azt mondta rájuk ír. Le hívta őket Balatonboglárra bunyózni, de ő azt mondja, hogy meg írta nekik azt ,hogy én mondtam. Amibe nem vagyok biztos, mert van egy stillje. De szerintem igen, és akkor nagy bajba vagyok. Azok a barátaim már kibékűltek velük akikkel akkor verekedtünk velük. Itt vannak barátaim, de nem bizok meg bennük se 100%! Meg lesz olyan amikor egyedűl el megyek pl wc-re vagy csajozni. Ezekkel ezt megbeszélni se tudom főleg, hogy úgy tűnt, hogy keménykedek nekik! A srácot aki beárúlt azért ha addig találkozok vele lehet, hogy ki faggatom. Azt ha úgy van ki is ütöm a xarba. Mert az ő kavarásai miatt nem szeretném, hogy több vs 1-be szétverjenek. Amúgy azért tettem fel a kérdést, mert jönnek a balhés alakok is strand fesztiválra. Az a baj, hogy a barátaim nagy része amúgy is eléggé puhány pár ember kivételével. Mindeggyik edzet 1 évet meg nem is nagyon küzdősportolt. Én több mint 1 évet wing tsungoztam, de még csak 15 hónapja edzek én is. 176 cm vagyok 64 kg izmos. Viszont az ellenfelek is izmosak, és nagyobb testömegűek is jóval. Arról meg nem is beszélve, hogy ők szívják a 700ft-os biofüvet. Ami fokozza a jókedvüket eufóriát ad! Viszont ha olyan van akkor. Könyebben lesz ideges az ember, sokkal agresszívabb lesz hírtelen. Talán a piátol is. De nem mindig jó a pia, meg ha túl szívják magukat akkor mondjuk lehet, hogy sebezhetőbbek. Na meg ekiznek is még mellé néha. Meg az egyik még sokkolót meg viperát is tart magánál. Na meg van aki a vasboxerét mindig magánál hórdja!

2019. aug. 5. 16:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ők 16-19 évesek, mi kb 17-21-ig vagyunk ha a korosztályt tekintjük. Sajna én már a 18-at betőltöttem nem rég, szóval!
2019. aug. 5. 16:22
 2/4 anonim válasza:
100%
Na várjunk! Te fiú vagy! És a további 3 ember is fiú! Igaz? Akkor? xd Ha nem akartok belekeveredni semmibe kérjetek elnézést, beszéljétek még, de egyedül nekik ne állj a 64 kilóddal. Inkább mindig legyél nagyobb tömeg közelében, előttük próbáld megbeszélni az "ellenféllel" és ha neked mennek lehet, hogy valaki melléd áll mert látja, hogy értelmes vagy..de egyébként nem hiszem, hogy bárki is csak úgy neki áll a másiknak a semmiből..
2019. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Ezek neki állnak embereknek. Én pedig hiába vagyok 64 kg, izmos vagyok. És jól verekszek, simán kiütöm a társaságuk nagy részét 1v1-be. 176 cm körüli magassághoz meg nem olyan kevés a 64 kg. Még ígyis 9% körüli a tzs-m. És már ütöttem le 120 kg-s embert. De mint írtam a haverjaim közűl 2 mármeg beszélte velük a dolgot, de ők is fehérvár közelében laknak, de az más volt meg akkor józanon nappal beszéltek! És csak a viperással beszéltek.
2019. aug. 5. 22:19
 4/4 A kérdező kommentje:
De az én helyzetem más ezt szerintem ezekkel nem lehet csak így lebeszélni!
2019. aug. 5. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!