Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged ha átvernek egy boltban...

Téged ha átvernek egy boltban vagy szolgáltatásban akkor kicsapod a balhét vagy csendben tűrsz és máskor máshova mész?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Simán kicsapom a balhét én vagyok az ügyfél!
2019. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Én párszor tűrök, majd kicsapom a balhét.
2019. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Kicsapom. Felnőtt ember vagyok... Ha én nem csapom ki magamért a balhét, akkor ki? Majd a Jézuska vagy mi? :D
2019. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kettő között... nem verem ki a balhét, de udvariasan jelzem és kiállok a jogaimért.
2019. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Udvariasan jelzem, hogy itt valami nem gömbölyű. Ha a hibát nem hajlandók elismerni, akkor kérem az üzletvezetőt. Ha ő sem ismeri el, na akkor megyek máshová. Balhézni nem fogok, mert civilizált vagyok.
2019. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ hogy miről van szó. Ha egy fáradt diákmumkás véletlenül nem egy, hanem két kakaóscsigát üt be, akkor nyilván nem leszek az a Tipikus S..ggfej Ügyfél™ sőt, ha egyszer volt felém egy bunkó megjegyzése egy eladónak, akkor sem fogok hisztériát rendezni a bolt közepén, hanem annyiban hagyom.


Ha viszont egész végig flegmán viselkednek velem, vagy nagyobb tételben akarnak átverni, akkor már kiállok magamért.

2019. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy sarki kisbolt a munkahelyem közelében, ahol egyszer átvertek valami jelentéktelen összeggel, érzékeltem, de ott helyben nem jutottam el 100% bizonyosságig, ezért nem csináltam semmit, de utólag végiggondoltam, és 100%, hogy nem stimmelt a dolog, a szándékossagban nem lehetek biztos. Mikor ugyanezt megcsinálta ugyanez az eladó, visszakérdeztem miért annyi az annyi, erre hülyének nézve reagált, de végül újraütötte helyesen, majd egy kamu védekezést mondott. Nem folytattam, de azóta nem járok oda, nem puszta tiltakozásból, mert rosszul is érezném ott magamat, hiszen tudom, hogy át akarnak verni.
2019. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Úgy gondolom, hogy lehet, hogy a boltos A, nem direkt csinálta, hanem mert nem figyelt (főleg ebben a melegben); B, direkt csinálta, és jót nevet, ha elmentem;

számomra mindegy, mert:

egyszer nekem rossz, másszor neki.

Úgyhogy épp ezért nem értem meg ezt a mai magyar társadalmat: hogyha mindenkinek kijut az életből valami, akkor mi a pékért kell a másikat alapból b×ni?

2019. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem csak ez a két véglet létezik, úgyhogy én is udvariasan jelzem, és egyszerűen csak normális, asszertív módon kiállok a jogaimért.
2019. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!