Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan küzditek le ezeket az...

Hogyan küzditek le ezeket az érzéseket? Hogyan oldanátok meg ezt a helyzetet? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Biztos nálatok is volt már olyan, hogy mondtatok valakinek valamit, csináltatok valamit, amiről később úgy gondoltátok, hogy borzasztóan kellemetlen vagy szégyellitek magatokat miatta. Elmondok egy konkrét sztorit, de ez csak egy a sok közül. Van egy ismerősöm, akit a barátom révén ismerek és kéthetente, havonta szoktunk vele találkozni. Szerintem ő nem kedvel engem, olyan, mivel egyáltalán nem is "vesz észre" ha ott vagyok, vagy ha beszélek, akkor lekezelően néz vagy válaszol. Így amikor hozzá beszélek, akkor mindig úgy érzem, hogy rosszat mondok. Tudom, hogy a hiba nem bennem van, hanem benne, mivel semmit nem teszek annak érdekében, hogy ő rosszul érezze magát, viszont ő mégis így viselkedik velem. Így ilyen találkozók után, mindig napokig szarul érzem magam miatta ha eszembe jut és mindig szégyent érzek. Ott helyben pedig annyira szarul érzem magam, hogy nem tudok feloldódni sem a társaságban, így kellemetlen szituációkban hozom magam. Ha pedig találkozom vele, akkor eleve ellenszenvet érzek és emiatt nagy megeröltetés kedvesen szólnom hozzá (de legtöbbször sikerül). A barátom már kérdezte tőle, hogy azért csinálja e ezt, mert engem nem kedvel, de azt mondta, hogy semmi baja velem. Egyébként most elég rossz időszakom van (munkahelyi kudarc), így talán még erősebbnek érzem ezt az érzést. Tudna valaki segíteni, hogy ezt hogyan lehet leküzdeni? Hogyan lehet az ilyen embereket kezelni? Biztos vagyok benne, hogy jó ember, mert a barátommal gyökeresen másként viselkedik, mint velem, kb a szöges ellentéte.

2013. dec. 10. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem kényszerít arra hogy beszélj vele. Fusd le a kötelező köröket 'Szia, hogy vagy?' és ennyi.
2013. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A barátom legjobb barátja és ez konfliktust szül köztünk, ha nem megyek el én is néha vele találkozni. Alapvetően egy társasági ember vagyok és rosszul esik, hogy nem lehetek vele ott.
2013. dec. 10. 12:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg aztán ha órákat vagy együtt vele egy este folyamán, akkor nem lehet csak ennyivel elintézni és utána kukán ott ülni.Egyrészt ez teljesen értelmetlen, rosszabb, mint ha el se mennék, másrészt meg halál unalmas.
2013. dec. 10. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek ülsz be a fiúk közé. Ők jóbarátok, akkor találkozgassanak, te illyenkor minek ragadsz a pasidra, nélküled nem mehet még a haverjai közé sem?
2013. dec. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
13 éves válaszolók és olyan lányok, akik csak dísznek vannak otthon kíméljenek, köszi. Nincs kedvem elmagyarázni alapvető párkapcsolati dolgokat.
2013. dec. 11. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!