Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves fiúk/férfiak, mit...

Kedves fiúk/férfiak, mit gondoltok erről? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha én a hétköznapjaimban maximum szempillaspirált használok de azt sem mindig, ha megyek valahova, akkor rúzsozok is, de ez a maximális smink amit emberek közé viselek, viszont otthon a szabadidőmben hobbi szinten szakszerű sminkelést tanulok magamtól, sok sminkem van, szeretem, de jobban elkészíteni mint viselni. Plusz el szeretnék menni tanfolyamra. Ezt is a ,,mindene a smink p*csa’’ kategóriába teszitek? Előre is köszönöm a vélemény kifejtéseket.

2019. aug. 5. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nincs ezzel semmi probléma,az a lényeg hogy találd meg azt amit szeretnél csinálni és szeresd is,ha ezek meg vannak gratulálok,szerencsés emberek közé tartozol akik tudják mit akarnak.

21F

2019. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Figyu...aki odáig jut, hogy a Gy.k.-n kell megkérdeznie vadidegenektől, hogy mi a véleményük róla, annak nincs semmi önbizalma. Legelőször azt kéne kifejlesztened magadnak.
2019. aug. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mennyit sminkelsz, csak nézzen ki jól, érezd benne jól magad, illetve ne tölts 45 percnél több időt a fürdőben.
2019. aug. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 csak érdekel, hidd el nem emiatt fogok bármin változtatni
2019. aug. 6. 08:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lányként válaszolok, bocsi.


Teljesen átérzem az aggodalmadat, én is imádok sminkelni, és nagyon sok sminkem van, tök jókat szoktam alkotni. Bár én utcára is megyek így (nem mindig, vagy full glam, vagy teljesen smink nélkül). Néha hülyén érzem magam, mert úgy érzem, hogy elítélnek az emberek, de megpróbálok úgy gondolkodni ilyenkor, hogy "nehogymár idegen emberek elvárásaihoz alakítsam a külsőmet. És különben is, ez a hobbim, nem fogom idegenek miatt feladni. Meg aki egy lemosható smink miatt elítél, az az ember úgyse érdekel. És lehet, hogy sok sminket használok, és színes szemhéjfestéket is, de én legalább értek hozzá, legalább szép". Mondjuk two toned rainbow cut crease-szel még nem mertem utcára menni. Pedig szeretnék, de ennyi önbizalmat nem tudok bemagyarázni magamnak. De most komolyan, ez a hobbink, kiadtunk érte nem kevés pénzt, nehogymár ne viseljük, meg ne foglalkozzunk azzal, ami örömet okoz...


21/L

2019. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm, hogy te is válaszoltál, ahogy az első válaszoló írta szerencsések vagyunk, hogy megtaláltuk a hobbinkat, a többi ember ne érdekeljen😊 Én egy fesztivál előtt mentem be egy nagyon színes, csillámos feltűnő sminkben a városba(persze ez különleges alkalom), sokan megbámultak emiatt, de engem nem érdekelt, mondjuk akkor mindenki tudta, hogy hova megyek. Nekem egyébként ha látok valakit, olyannal amit leírtál, az jut eszembe, hogy nagyon ügyes, lehetne tőle tanulni is, csak nekem nem fekszik, hogy sok sminkben járjak. Szóval hajrá csajszi!:)
2019. aug. 6. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor fesztiválra mentem, televolt kövekkel az arcom. A homlokomon nagyobbak, mindenhol máshol meg csillámpor és pici kövek, szóval... :D Decemberben a szemöldökömre rajzolt mikulássapkával, hópelyhes cut crease-szel mentem dolgozni. :D Halloween-kor a fél fejem koponya volt, szerintem észre se vették a másik oldalt, amin szintén sokat dolgoztam, de az csak egyszerű csillámos füstös szem volt. :D Mondjuk ezeket nagyon sokan megdicsérték, úgyhogy azért talán nem csak előítéletes emberek vannak. Én is ha látok egy szép sminkű lányt, mindig arra gondolok, hogy tök ügyes, meg tök szép. 😊
2019. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!