Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki szeret...

Van itt olyan, aki szeret lassan készülődni?

Figyelt kérdés
Aki nemcsak fogat mos és felöltözik, hanem reggel (is) zuhanyzik, otthon reggelizik, reggel végez el pár dolgot, vagy egyszerűen csak jól esik fél órán át kávézni pár cikk felett.
2019. aug. 7. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, én. Minden reggel, akár munkába megyek, akár máshova.
2019. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nagyon jó barátnőm pont ilyen, inkább felkel egy órával korábban, csak hogy lassan, kényelmesen készüljön el. Én pont az ellentéte vagyok, megőrülnék ettől, mindent gyorsan csinálok és utálom a lassúságot, bármiről is van szó :D
2019. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Reggel aggódás az ágy szélén, majd kávé, zuhany, hajmosás, ágyazás, összepakolás, hajszárítás, öltözés, kis reggeli, majd indulás munkába :) ez kb 2 óra :)
2019. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, asszony meg tovább alszik, de pörgősebb.

Voltak/vannak belőle kényelmetlenségek, de meg lehet szokni

2019. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Reggelizni nem tudok de mindig kb. 20 percig teázok. Amúgy fél óra alatt lazán kész lennék.
2019. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádok lassan készülődni, ha csak 2 órám van rá, megőrülök, hogy sietnem kell. :D A kedvenc pillanataim a napomban az, amikor fél óráig kávézok a cicámmal összebújva, youtube-ot nézve, meg amikor egy órán keresztül sminkelek zenét hallgatva, énekelve.
2019. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!