Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell nyalizni jópofizni...

Hogyan kell nyalizni jópofizni? Vagy legalàbb pozitiv energiàt sugàrozni?

Figyelt kérdés
Nem vesznek fel dolgozni sehova mert nem tudok jópofizni se nyalizni. Pozitiv energiàt sugàrozni és mosolyogni sem. Mit tegyek?

#Nyalizàs #mosolygàs
2019. aug. 7. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt gondom az álláskereséssel és soha nem kellett hozzá nyaliznom. Bőven elég volt, ha felkészülve mentem interjúzni, mosolyogtam és a kérdésekre problémaorientált válasz helyett megoldásorientált válaszokat adtam. Ennyi bőven elég, nem kell nyalizni, jobb helyen nem erre mennek az interjúztatók.
2019. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mosolyogtàl meg pozitiv voltàl. De én azt se tudok. De gondolom tanulható. Elég lenne az is ha megtudnàm jàtszani.
2019. aug. 7. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kevés szakma van, amelynél a felvételhez mosolyogni kell, hirtelen egy se jut eszembe, talán színművészetinél se ez a döntő, ott inkább mindenféle érzelmet el kel tudni játszani.


Minek a színjáték? Én pl legfeljebb zavaromban mosolygok, ha izgulok, de szándékosan nem szokásom megjátszani magam. Mond el állásinterjún, mit tudsz ,a kérdésekre válaszolva. Nem kell túlspilázni. Igaz, búval aszott kép hátrány.


Belül, lelkileg keress megoldást, próbáld megkeresni az életcélod, attól nem leszel borús. Ha nem vagy borús, megérzik és ennyi elég, plusz a szakmai felkészültséged.


Ezen túl csak akkor nem vesznek fel, ha elkéstél, már felvettek mást, vagy eleve protekcióst vesznek fel (ami igen gyakori, sajnos).


Mi a szakmád?

2019. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!