Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes elkezdeni túrázni?

Érdemes elkezdeni túrázni?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán járok a természetben,nem tagadom,lusta vagyok.Viszont mostanában elkezdtem rajta gondolkodni,h szeretnék minél többet túrázni,a madarak hangját,vízcsobogást hallani.

2019. aug. 7. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel lusta vagy ezért nem.
2019. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
HA téged érdekel, akkor érdemes, egyéb esetben nem feltétlen.
2019. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Erdekel az utobbi idoben,ezzel talan a lustasagomat is tudnam jobban kezelni,bar csak tarsasagban mennek turazni,viszont jo tarsasagom egyelore meg nincs.
2019. aug. 7. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, de ne a Himalájával kezdj.:)
2019. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, kezdd el!

Először csak kisebb célokat tűzz ki magad elé, (keress egy forrást a közelben egy pohár vízért, stb.) aztán fokozatosan növeld a távot. Minél több tapasztalatod lesz, annál inkább élvezni fogod.

Készíts mindig legalább egy fotót, vagy írj kiránduló naplót a megtett távokkal... Bármi jó, ami motivál a további túrákra.

Sok sikert!

2019. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha érzel magadban motivációt, akkor igen. Én is gondolkodom rajta, hogy érdemes lenne kicsit több időt eltölteni a természetben, mert jót tesz a mentális állapotomnak, és inspirál. :)


Sajnos a nyarat leszámítva nem sok szabadidőm van, és utálom a bogarakat, rovarokat, ami szintén egy erős visszatartó erő számomra.

2019. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szívesen csatlakoznék. Merre laksz? :D


F

2019. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem érdemes vagy nem érdemes kérdése. Ha akarsz akkor menj.
2019. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a geocachinget, szerintem kezdésnek jó, és a motivációs lánc fenntartásában is segít.


A forrásokkal légy óvatos, attól még, hogy a térképen ott a forrás jel, nem biztos, hogy tényleg működik is az a forrás.


Ha budapesti vagy, akkor javaslom, hogy holnap sétálj egyet az Árpád-kilátó környékén (itt egy térkép egy kb. másfél órás körrel, a Törökvész útig eljutsz busszal: [link] Persze azt csinálsz, amit akarsz, csak hátha így könnyebb elindulni. Szerintem érdemes akkor is elmenned egyszer-kétszer, ha még nincs társaságod, hiszen ezután már könnyebb lesz társaságot is szervezned.

2019. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2019. aug. 7. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!