Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Dér Heninek szép...

Szerintetek Dér Heninek szép arca van vagy csúnya?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva szerintem szép.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2019. aug. 7. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

@9: Nem polkorrektségből írtam, hogy karakteres az arca, hanem azért, mert ez jut róla az eszembe. Jellemző, egyedi arca van. Sok olyan ember van, aki hasonlít valakire, vagy összekeverhető mással, ő nem, vagy legalábbis kevésbé.

Az pedig, hogy szép, vagy nem szép, szubjektív. Mindenkinek más az esete. Nekem bejön. Másnak meg nem tetszik. Ilyenek vagyunk. Ennyi.

2019. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%
Egyébként a példaként linkelt lány is bejön, szebb, de jóval fiatalabb is, mint Dér Heni. Életkortól is függhet, hogy melyik nőt látja az ember szépnek. Dér Heni már 33 éves (ha jól tudom), én nála kicsit idősebben őt is jónak látom, míg lehet, hogy egy 20 évesnek nem tetszik. Plusz nálam az is plusz pont, hogy szeretem a sportosabb nőket (nem a testépítő nőket, csak a sportosakat!), Dér Heni pedig ilyen. Most ítélkezünk, de valljuk be, minket sem mideni választana (lehet, hogy én Heninek nem jönnék be), ez is attól függ, hogy a másik kedveli-e azt a típust, amilyenek mi vagyunk.
2019. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég "kiélt" a nő. Arcra iszonyat ronda.
2019. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 zahara válasza:
Pont most ismétlik a nyerő párost. Megdöbbenve olvastam hogy sokatok szerint szép. Szerintem a 10 legcsúnyább magyar celeb között ott van. Szépnek semmiképp nem mondanám. Mondjuk lehet hogy az sem szépíti meg ahogy viselkedik a nyerő párosban.
2023. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!