Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rátok mennyire jellemző, hogy...

Greyimpasse kérdése:

Rátok mennyire jellemző, hogy kedvesebbek vagytok a szép emberekkel?

Figyelt kérdés
Gondolom itt mindenki ugyanúgy kezel mindenkit, kinézettől független, de akkor miért van az, hogy sokan úgy kezelik a szépséget, mintha XY érdeme volna? Nemcsak párválasztásnál, hanem alapból. Nem arra gondolok, h valaki igénytelen, hanem ha alapból csúnyább az átlagnál.

2019. ápr. 25. 13:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Aki csúnyább, nehezebben választ párt, egyedül van, frusztráltabb lesz és aggresszív... Előfordul az ilyen.
2019. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Kevesség alatt milyen bánásmódot értesz?
2019. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
*Kedvesség
2019. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy sokan úgy tényleg úgy kezelik a szépséget, mintha Érdem volna. Alapból figyelmesebbek, elnézőbbek a szép emberekkel, a csúnyábbaknak jobban felróják a hiányosságokat, kinézetben, munkában, mindenben. Szívesebben barátkoznak szép emberekkel, nyitottabbak feléjük, bármilyen hiba miatt kevésbé hordják le őket, könnyebben észreveszik azok előnyös tulajdonságait, és a rosszakról kevésbé vesznek tudomást. Könnyebben kapnak meg állásokat, és nem feltétlen csak a topmodell szakmában... Mintha a 'szépeknek' alapból járna sokminden, ami a kevésbé szerencsésebbeknek aligha...


Persze, nyilván azért kérdezem, mert frusztrált szerencsétlen vagyok, akinek nincs párja, de tényleg érdekel.

2019. ápr. 25. 14:11
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Mert felszínes világ van. Sokan meg ezt nem hiszik el,ezért itt is lepontoznak.
2019. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kedvesebb. Azzal vagyok kedvesebb, aki velem is kifejezetten kedves, vagy akit valamiért sajnálok vagy szeretném bátorítani, stb.
2019. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Frusztrált szerencsétlen akkor lesz az ember, ha bármit csinál, valahonnan mindig támadások érik. Persze csak akkor lesz ez, ha hagyja ezt.
2019. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Evolúciós tulajdonság, én úgy tudom. Állatvilágban is a legerősebb, legszebb párt választja a nőstény. Vannak párbajok, stb, a gyengébb pedig elhullik.
2019. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Első válaszra írtam, iróniának szántam, de valószínűleg akkor én értettem félre, bocsi.


Persze, felszínesek az emberek, de csak ez az oka?

2019. ápr. 25. 14:27
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Szimpatikusabbak. És mivel szépek, és nagyrészt ezt ők is tudják; van önbizalmuk, önszeretetük, ezáltal céljaik is. Az ilyen embereket jobban szeretjük, mint az olyat, aki utálja magát, semmi élete, céljai stb. Nem?
2019. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!