Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok az ilyen...

Pupusz kérdése:

Ti mit gondoltok az ilyen emberekről, családokról?

Figyelt kérdés
Adott egy 4 gyermekes család. Apu vállalkozó, ő tart el mindenkit. Anyu otthon van, vezeti a háztartást egy nagy házban, bejárónője is van. Van két zsír új mercedesük, egy családi és egy terepjáró apunak. Évente többször járnak nyaralni. A gyerekeknek legújabb iphone-ok, gamer laptop, tab, a fiúnak meg van szinte az összes x-box, playstation játék. Jól is öltöznek, meg van mindenük. Nektek mi a véleményetek erről?

2019. aug. 8. 07:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%

Vagy ami még ennél is jobb kérdés: mi közünk/közöd van ahhoz hogy kinek mije és kije van? :)


Az a baj veletek hogy csak azt veszitek észre hogy másnak mije van, de az már nem érdekel senkit hogy milyen áldozatot hoztak azért hogy meg tudják engedni maguknak ezeket a dolgokat. Mindig csak mással foglalkoztok ahelyett hogy először otthon raknátok rendet.


Több olyan ismerősöm is van akinek legalább ennyire jól megy a sora mint annak a családnak amit leírtál, és amíg meg nem ismered őket addig fogalmad sincs arról, hogy min kellett keresztül menniük azért hogy jobban éljenek az átlagnál, anélkül hogy törvényt szegtek volna. Hozzáteszem többségük itthon gazdagodott meg, de ami az összesben közös az az hogy sz*rrá dolgozták magukat azért hogy elindíthassák a vállalkozásukat, és utána is sz*rrá dolgozzák magukat hogy a vállalkozás sikeres is maradjon. Sokkal keményebben és okosabban is dolgoznak mint mások, és soha nem azzal foglalkoznak hogy másnak miből mire telik, hanem azzal hogy a saját és a családjuk életét jobbá tegyék.

2019. aug. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Miért kellene véleményeznünk? Egészségükre, jó nekik. Főleg ha még nem is utálják egymást, hanem normális családi életük van.
2019. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem volt ítélkezés, irigység a kérdésemben, csupán kiváncsi vagyok a véleményekre.
2019. aug. 8. 07:47
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Amíg normálisak és nincsenek elszállva, nem gondolok semmit.


Kérdező, ha neked kipattanna egy szuper ötlet a fejedből és vállalkozásként megvalósítanád (be is fut és dől a lé), akkor te nem adnád meg a családodnak azt, amire vágyik? Kényelmet, sok szabadidőt stb?


Megkereste a pali a pénzét, nem lottón nyertek, ne foglalkozz velük. Légy kedves, ha ők is kedvesek.

2019. aug. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Normálisak, én is az vagyok velük. Csak nem mindennapos, nem átlagos a szitu, ezért kérdeztem a véleményeket.
2019. aug. 8. 08:00
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Jó nekik
2019. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
Én is azt gondolom, jó nekik. Kibírnám én is :) Aki megdolgozik érte, attól nem sajnálom, megérdemli a jólétet.
2019. aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
74%
A tied mi kérdező? :)
2019. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem jónak néz ki.

Általában kívülről szép minden, belül sokszor nagy gondok vannak.


De nincs sok közöm hozzá.

2019. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Az érthető, hogy foglalkoztat Téged a téma, embertársunk foglalkoztat minket illetve gondolkozó emberek vagyunk.



Akár még jó filozófiai téma is lehetne ebből a kérdésből.



Itt az ideje annak, hogy beismerjem, hogy én is erre a jómódra vágynék. Persze nem úgy, hogy megszakadok, akkor inkább nem.



Szívesen átalakítanám a lakást, vennék még egy klímát.

Ezek előtt szívesen vennék egy nem fullextra, de használható rollert, mert megkönnyítené a munkába járást.

Szívesen vennék ellipszis trénert, hogy minél többet mozoghassak otthon.


Ehhez képest ott tartok, hogy a cipőim mind cserére szorulnak és fogalmam sincs, miből tellik majd ősszel farmerra.

2019. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!