Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok az ilyen...

Pupusz kérdése:

Ti mit gondoltok az ilyen emberekről, családokról?

Figyelt kérdés
Adott egy 4 gyermekes család. Apu vállalkozó, ő tart el mindenkit. Anyu otthon van, vezeti a háztartást egy nagy házban, bejárónője is van. Van két zsír új mercedesük, egy családi és egy terepjáró apunak. Évente többször járnak nyaralni. A gyerekeknek legújabb iphone-ok, gamer laptop, tab, a fiúnak meg van szinte az összes x-box, playstation játék. Jól is öltöznek, meg van mindenük. Nektek mi a véleményetek erről?

2019. aug. 8. 07:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%

Azt gondolom róluk, hogy nem tudom, mi áll a meggazdagodásuk hátterében. Ugyanis ettől függ igazán, hogy mi a véleményem.


Vannak, akik önerőből, tisztességesen lettek gazdagok, és ráadásul szerények, emberségesek maradtak. Előttük megemelem a kalapom - nekem is ez a célom, ezért dolgozom kívül és belül.


Ismerek viszont olyanokat is, akik simlisek, vagyonuk hátterében csalás és bűnözés áll, vagy akik elszállnak a pénztől, és törvényen felülinek képzelik magukat. Azokat az embereket nem tudom megbecsülni.

2019. aug. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
És te mit gondolsz róluk kérdező?
2019. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolom, hogy ostoba emberek és azt gondolják, hogy ezek mind az élethez tartoznak. De nagy tévedésben vannak/élnek! És tudod kérdező semmi nem tart örökké. Szerintem egy rahedli kölcsön van a háttérben és abból megy a menőzés, de ha majd nem tudják fizetni azt a sok sok milliót, akkor aztán nézhetnek, mint "Rozi a moziba!"
2019. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Egészségükre. Engem nagyon nem érdekel.
2019. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
92%

Hogy irigy vagy ... vagy éppen provokálni akarsz irigy embereket, hogy felháborodott választ írjanak?


... mert igazából az égvilágon semmit sem írtál le, amit véleményezni lehet, csak hogy van pénzük és jól élnek.


Erre mit lehet mondani? Ezt nem lehet véleményezni. Az ő dolguk.

2019. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

Az,hogy tök jó.

Megdolgoztak ők ezért,boldogok legyen több nekik.


13-aska meg egy vérbeli irigy proli magyar.

2019. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
13%
13-as válaszoló vagyok. Nem vagyok én irigy senkire sem. Azért tartasz irigy embernek, mert van egy egészséges véleményem?? Ja igazad van, minden örökké tart, a tárgyi dolgokat a sírba visszük meg stb.. Nem, inkább te vagy én rám irigy, azért mert én legalább jól látom az életet és dolgokat; 😉😛
2019. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
93%
13-as nagyon "egészséges" életfelfogásod van. Ne érezze jól magát senki amíg él mert egyszer úgy is meg fog halni. xD Ebből a logikából kiindulva miért eszel ha utána úgyis éhes leszel? :D
2019. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
15%
Hagyjuk utolsó. Túl pici az agy kapacitásod ehhez. Én le zártam veled a vitákat. Ha válaszolsz, úgy sem olvasom el, így kb olyan lesz, mint ha magadban beszélnél. Ja és az anyukádnak forgasd ki a szavait te szerencsétlen idióta. 😉
2019. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

13-as inkàbb maradnál csendben buta ostoba irigy ember vagy.

Ezért nem tartasz sehol az életben,ugye Balázs?

2019. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!