Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreznek azok, akik így...

Mit éreznek azok, akik így próbálják büntetni a másikat?

Figyelt kérdés

Egy csomó olyan ember van a közeli és távoli ismerőseim, rokonaim között, aki ugyan azt csinálja. Folyton csak kritizálnak valakit. Másról sem lehet beszélni velük csak arról, hogy vagy téged kritizál, vagy bárki mást. Természetesen te ezt ne csináld vele fordítva, ő tökéletes.


Ha pedig szóvá teszed neki, hogy olyan negatív, és lehetetlen beszélni vele, akkor megsértődik, lecsesz téged, hogy NEKED semmi nem jó, és végül azzal próbál büntetni, hogy ő nem szól hozzád aznap, és ezt még ki is jelenti, hogy "Jó akkor ma nem szólok hozzád!"


Ezek az egyedek mégis mit éreznek? Épp akkor tetted nekik szóvá, hogy egy jó szavuk nincs hozzád, erre szerintük büntetés lenne neked,ha nem szól hozzád. Basszus, én örülök, ha egy ilyen végre nem szól hozzám. Mégis mi van ezekkel?


2019. aug. 8. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Súgok: Keresd az összefüggést az egyén viselkedése, és az intelligenciája között. Rá fogsz jönni, hogy a kettő fordítottan arányos. Minél hülyébb valaki, annál bunkóbb, és fordítva.
2019. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Édesanyám ugyanilyen. Másban a szálkát is, magában a drótot sem. A vicc az, hogy ez a mondat is tőle szokott gyakram elhangzani. Engem bánt folyamatosan, hogy mindenkinél különbnek hiszem magam, miközben ő az, aki folyamatosan kritizál, sérteget, lenéz másokat, olyan dolgokért ítél el mindenkit, amihez semmi köze, ha pedig valaki jogosan említ neki valamit, amiben ő hibás, akkor önmagából kifordulva tombol. Mikor engem büntetett azzal, hogy nem szólt hozzám betudtam annak, hogy néha 5 éves, nem 50. Sosem sikerült rájönnöm hogy kell ezeket kezelni, pedig rengeteg türelmem van az emberekhez. Viszont gyanítom az ilyeneknek sokkal megkeseredetebb az életük, mint bárkinek, akit bántanak.
2019. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Meglehetősen jó ez a kérdés. Ezek az eberek általában nagyon uninteligensek pont úgy mint ahogy az első válaszadó írta. Mégpedig azért mert amúgy más dolgokkal valami értelmes dologgal is tölthetnék az időt. Hihetetlen hogy mennyi időt el lehet cseszni ilyen értelmetlen problémázásokkal. Ezeknek az embereknek legtöbbször meggyőződése hogy náluk jobban senki nem tud semmit és hasonlók, debazt már elhallgatják amiért őket lehetne jogosan kritizálni :) Az ilyeneket miután felismerted hogy így viselkedik az első lehetséges alkalommal ott kell hagyni és kerülni vagy ha beszélget tök másról beszélni mint ő akkor úgyis odébb áll.
2019. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!