Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha munkahelyemen a békázástól...

Ha munkahelyemen a békázástól is féltem, bénáztam, akkor meg e próbáljak jogit szerezni? Nem menne a vezetés?

Figyelt kérdés
Nagyon parázom a vezetéstől, de úgy vagyok vele, hogy a mai világban már kell autó.

2019. ápr. 24. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor előnyös, ha van autód, ez tény. Na de, hogy muszáj lenne? Az szerintem túlzás.

25 éves vagyok, nincs jogsim, soha nem is volt és egyáltalán nem is tervezek, köszönöm szépen. Nem mondom, hogy néha nem jönne jól, de összességében meg tudom oldani nélküle is a dolgaimat.

2019. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Semmi sem kötelező. Mindig van választási lehetőséged. Ha akarsz, akkor szerzel, ha nem, akkor nem...
2019. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz, ne erőltesd, ha később esetleg lesz kedved, majd megcsinálod.

Egyébként "az autó manapság létszükséglet" szöveg jól hangzik, de egyáltalán nem igaz. nekem sincs és kitűnően elvagyok. Városban lehet biciklizni vagy tömegközlekedni, városok között meg van vonat, busz, telekocsi.


Ha nagyritkán úgy alakul, hogy mindenképpen kocsival akarok menni, akkor megkérek egy rokont és elvisz.

2019. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Én is paráztam volna, ha békákat kellett volna fogni, sőt még brekegtek volna is. Autóvezetés biztos nyugisabb lehet.
2019. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most fogom elkezdeni 25 évesen a jogsit, eddig azért nem csináltam meg mert féltem volna vezetni, de már egy ideje érzem, hogy mernék és szeretnék is nagyon. Minden ismerősöm, aki már megcsinálta, mondta, hogy amíg félek, akár egy kicsit is vezetni, addig ne. És én is ezt gondolom, hogy így nem is szabad.
2019. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnéd, nem kötelező. Igaz, hogy könnyebb autóval közlekedni, mert kötetlenebb, de nem gondolom, hogy a mai világban ne lehetne nélküle boldogulni.

Bár nekem van jogsim, (a többiekhez képest későn szereztem 21 voltam) de nagyon ritkán vezettem. Saját kocsim nincs. A munkahelyem a belvárosban van, 20 perc alatt beérek busszal. Nincs szükségem autóra. Mikor elkezdtem munkát keresni, rengeteg helyen elvárás volt a jogsi. A mostani munkahelyem irodában van, itt vagyok egy fél éve, de most kezdi mondogatni a főnök, hogy menjek ide oda kocsival, mert így nem neki kell rohangálni minden kisebb dologért. Szóval lehet előny ha van jogsid, de ha félsz vezetni, akkor semmi értelme az egésznek.

24N

2019. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy nem menne és nagy stressz az egész, ne erőltesd inkább.


Én hagytam magam rábeszélni, hogy 30 évesen belevágjak, mert biztosabb lenne a jogsival az állásom családi cégnél, de egyrészt nagyon nehezen megy, de nagyobb probléma, hogy már érzem, hogy sosem fogom megszeretni a vezetést, illetve akkor is utálnám, ha a világ legtehetségesebb sofőrje lennék.


Sztem sem létszükséglet az autó, jó, nyilván sok munkahelyen elvárás, meg könnyebb eljutni távoli helyekre, de autó nélkül is megoldható az élet.

2019. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!