Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek manapság miért...

Az emberek manapság miért kutyákkal próbálják meg pótolni az emberi kapcsolataikat?

Figyelt kérdés

Lassan már mindenkinek kutyája lesz, egy fiatal pár sem bír meglenni csak úgy kettesben. Odaviszik az első adandó alkalommal a kutyát a lakásba, szegény állat egész nap be van zárva 40 m2-re, egyfolytában ölben tartják, csókolgatják, amit kétlem, hogy élvez az állat. Viszik magukkal mindenhova, úgy, hogy közben másokat zavarnak vele (pl egy tömegrendezvényen mindent kerülgetnék, csak tökalsó, férges kutyákat nem).

Egy tóra, vagy az erdőbe nem lehet már kimenni kirándulni, mert minden tele van velük. Társasházban élek, de itt is a lépcsőház dugig van a szőrükkel, amit hozok be a lakásba allergiásként. Puszilgatják a kutyát, miközben mondják, hogy férges lett. Undorítóak az emberek, régen sokkal nagyobb távolságot tartottak az állattól, és úgy volt rendjén. A kutya nem ember, nem kéne akként kezelni, meg még az embernél is nagyobb jogokat adni neki (pl odaengedik összenyalni a nadrágomat, vagy odacsinálnak, ahova akarnak).


Az emberek miért kutyákkal akarják manapság a magányukat foltozgatni? Miért vele akarják kiélni a társas kapcsolataik hiányát? Miért nem inkább egymással foglalkozunk, a kutyák tömeges vásárlása helyett? Miért tőlük várjuk az elfogadást és szeretetet, az emberek helyett? Főleg a fiatal párok produkálják ezt brutális módon...


2018. okt. 23. 09:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Mert az emberek egyre jobban elkorcsosulnak.
2018. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem szól vissza, nem hagy el. Röviden nem kell annyit tenni, mint egy kapcsolatban. Adsz neki enni és kész.
2018. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%
Nekem ha lenne egy barátnőm, és mondjuk lenne egy kutyája, akkor kikötném neki hogy vagy a kutya vagy én! Döntse el, melyikőnket szereti! De két úrnak senki nem lehet a szolgája.
2018. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
A barátokra nem számíthat az életbe az ember. Hiába a nagy barátságok meg minden, egy idő után úgy is megy mindenki a saját feje meg boldogulása után, barátokra nem számíthatsz. A kutya meg ott lesz, nem fog átbszni, meg kigolyózni a hátad mögött.
2018. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

Valószínű azért, mert ha én is találkozok egy olyan alakkal, mint te, kérdező, inkább a kutyát választom.

Az emberek nagy százaléka szereti az állatokat szerencsére, szóval ha nagyon hangoztatod a filozófiád, krízis helyzetben szarban lehetsz.

Miért utálod az állatokat kérdező?

Gondolom sosem volt még állat a környezetedben életed folyamán.

Az állatok hűségesek, ragaszkodóak, szinte csak a szeretetre vannak kihegyezve.

Kevés ember van, aki ugyanerre képes, érdek nélkül.

Kinyalod a sggét egy gyereknek, embernek, mit fogsz kapni cserébe?

Flegmaságot, közönyt, lekezelő stílust, és valószínű egy szar embert magad mellé.

2018. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%

"Az állatok hűségesek, ragaszkodóak, szinte csak a szeretetre vannak kihegyezve.


Kevés ember van, aki ugyanerre képes, érdek nélkül."


Pont hogy a nők nem képesek rá érdek nélkül... kiderül, hogy "csak" segédmunkás a srác, a nők által csövesnek van nézve!

2018. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Mert a legtöbb emberen nem lehet uralkodni! A kutyának meg nyomja a vakert a bornyú és még jól is érzi ettől magát!! (Ezt véli...) Szánalmas az emberiség többsége, színtiszta korcs!!!
2018. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Te megvered a kutyád és ő jön oda 2 perc múlva bocsánatot kérni, nagyon alázatosak és bálványoznak, nagyon szeretetre méltó társak, és amíg az ember életében talál 1 embert kínkeservesen aki ennyire tudja szeretni, addig bármelyik kutya megteszi, és még az se érdekli ha ronda vagy , ő ugyanannyira fog szeretni
2018. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
41%

@10:12


Fura itt másik kérdésekben meg azt olvasni hogy egy segédmunkás lassan több pénzt kap mint egy kezdő építészmérnök. Azt meg mint tudjuk sok nő a ruppóra megy.

2018. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

Mindenki saját maga dönti el,hogy milyen kapcsolatokat szeretne.

Az,hogy a gazda megengedi,hogy téged összenyaljon,az a gazdát minősíti,nem a kutyát.

Egy kutyára mindig számíthatsz,hálás hogy kirándulhat veled,szeret mozogni,szeret téged,na ez az emberi kapcsolatok 90%-áról nem mondható el.


Én például a hülye embereket utálom az utakon,akik úgy vezetnek és közlekednek,ahogy éppen kedvük tartja. Mégsem tilthatom őket le az utakról,mert ugyanolyan jogosítványuk van,mint nekem.

Éppen ezért,ha valahonnét nincs kitiltva a kutya,akkor ugyanannyi joga van ott tartózkodni,mint neked.


Ha nekem valaki azt mondaná,hogy vagy ő marad vagy a kutya,akkor megmutatnám neki,hogy merre van az ajtó. Én teljesen tiszteletbe tartom,ha valaki nem szereti a kutyát,kötök kompromisszumokat,éppen ezért nem engedem a kutyát a közelébe.

Ha viszont a másik fél arra nem képes,hogy elfogadja,hogy nekem a kutya is teljes értékű családtag,akkor annak nincs keresnivalója a magamfajta embereknél.

2018. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!