Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogy viseli ha kinevetik a...

Ki hogy viseli ha kinevetik a külseje miatt?

Figyelt kérdés

Ha élőben meg a közösségi oldalakon is ki gunyolják ?

Nekem rosszul esik van mikor elengedem a fülem mellett meg elnézem a közösségi oldalon a rágalmat de egy idő után ha nem áll le ezzel akkor kénytelen vagyok le tiltani az illetőt.

Mert sajnos ezek az emberek nem gondolnak bele milyen érzés valakinek Így le élni a mindennapi életet.

Előre is köszönöm szépen a normális válaszokat.

22/f


2019. aug. 8. 16:08
1 2
 11/12 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Nincsenek olyan ismerőseim, akik gúnyolódnának a külsőmön. Aki ilyen volt, mind leépítettem. Az meg, hogy egy idegen mit gondol rólam... A tokagép magyarok 70%-ánál jobb a testalkatom, szóval pont nem érdekel.
2019. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

„Fekete listára” rakom az ilyen embereket.


Közösségi oldalon meg csak ismerőseimnek osztom meg a dolgaimat. Egy ilyen csufkodó ovis szintű lény meg nyilván nincs az ismerőseim között... 🙂

2019. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!