Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csövesszag budapesten mitől?

Csövesszag budapesten mitől?

Figyelt kérdés
Ti éreztetek mai napon erős csövesszagot egész budapest körúttól befelé eső részén?

2019. aug. 8. 18:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez mondjuk nem trágya szag volt.

Ennek igazi masszív, napon érlelt szar szaga volt, leginkább kutyaszar-emberszar keveréke.

2019. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Jelentem a XXII.kerületben kimentem a kertbe és fizikai fájdalmat éreztem, amikor levegőt vettem. Marta a torkomat is, olyan bűz volt. Éreztem már trágyaszagot, nem is egyszer. De az nagyon nem hasonlított erre.
2019. aug. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Viszont ha ennyire durva akkor kellene hogy valamilyen komolyabb következmény legyen,nem? Megmondom Én reggelre beteg lettem, fogalmam sincs van e köze hozzá! Ti hogy vagytok?
2019. aug. 9. 00:54
 14/22 anonim ***** válasza:
2019. aug. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Mostani hír: Máriahalom és Úny közti szántóra hordják a tyúktrágyát.

Most kaptunk egy levelet amiben leírják hogy hegymagasan áll a trágya már, valószínűleg tyúktetemek is vannak benne.

A környéken élők a teraszukról is látják, és elviselhetetlen a bűz.Elméletileg ennek a forrása a Budapestet beterítő szag.

2019. aug. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs semmi bajom...de hogy ez nem csak trágya volt amit idehozott a szél, az biztos.

Többen is cikkeztek erről, hogy mi lehet, de van egy olyan érzésem, hogy a teljes igazságot nem fogjuk megtudni.

2019. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
15. Az viszont nem csak szag,hanem fertőzésveszélyes is elég durván!
2019. aug. 9. 13:22
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért Úny elég messze van ahhoz hogy onnan ide elérjen a szag, ilyen töményen. Inkább én is azt tippelem, hogy bármi is volt ez, nem fogjuk megtudni teljes egészében. De valami megnyugtatásképp úgyis be lesz adva, mint ok. Akár igaz, akár nem.
2019. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyet èrtek utolsó. Gyermely is tagadja, hogy tőlük jött volna a szag. Szóval inkább az a valószínűbb, hogy valami kamu dolgot megetetnek velünk (lehet ők sem tudják), az igazat meg soha nem tudjuk meg. Egyébként én ma is éreztem egy darabig (bár sokkal enyhébben mint tegnap) a XXII.kerületben.
2019. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként aznap, a reggeli órákban Szigetszentmiklóson is lehetett érezni ezt a szagot. Nem hiszem, hogy a trágyaszag "Gyermelyről" átkering Budaörsre, Csepelre, Érdre, a belvárosba és Szigetszentmiklósra is.


Mellesleg trágyázni tavasszal és ősszel szoktak, de ezt ugye a mezőgazdaságban tudni kellene. Nem mellesleg voltam trágyázási időszakban Gyermelyen, maximum a település elején lehetett érezni egy kis trágyaszagot, de nem marta a torkomat és nem volt elviselhetetlen.


Eleve augusztusban a 40 fokban senki nem áll neki trágyázni, ha meg mégis, akkor annak nincs ilyen szaga, pláne nem ilyen távolságból.

Maradjunk annyiban, hogy ez nem trágya volt.

2019. aug. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!